ЦВК відмовилася реєструвати Вірастюка нардепом

134

Центральна виборча комісія (ЦВК) відмовилася реєструвати народним депутатом кандидата від «Слуги народу» Василя Вірастюка. Таке рішення було ухвалено на засіданні у середу, 5 травня, його підтримали 12 членів ЦВК.

Про це пише «Суспільне» з посиланням на членкиню комісії Вікторію Глущенко. Вона повідомила, що протокол про результати виборів в округу № 87 на Івано-Франківщині скасовано.

«ЦВК постановляє: встановити відсутність правових підстав для реєстрації Вірастюка Василя Ярославовича народним депутатом України згідно з поданою ним заявою, зареєстрованою у ЦВК 27 квітня. Копію цієї постанови надіслати Вірастюку, а постанову оприлюднити на офіційному сайті ЦВК», – сказала Глущенко.

У ЦВК зазначили, що наразі йде пошук виходу з цієї ситуації, але юридичного шляху немає. У виборчій комісії працюють над встановленням результатів виборів на Прикарпатті.

Глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявив, що такі дії ЦВК спрямовані на виконання рішення Верховного суду, передає «Інтерфакс-Україна».

«Юристи та час дадуть оцінку такого бачення шановного Верховного суду. Партія «Слуга народу» і наш кандидат у 87-му округу Василь Вірастюк були третьою стороною в цьому процесі, ми не брали в ньому участь і не представляли нашу позицію», – зазначив Корнієнко.

Він додав, що так політичні опоненти намагаються відстрочити остаточне визнання Вірастюка переможцем на виборах у Раду.

Нагадаємо, що раніше у Верховному суді визнали протиправним та скасували протокол ЦВК, який встановлював результати довиборів у Верховну Раду України в округу №87 (Прикарпаття) – переможцем там було названо стронгмена Василя Вірастюка.

Про перемогу Вірастюка на виборах ЦВК оголосила у його день народження – 22 квітня.

P.S.

ЦВК не зареєструвала Вірастюка народним депутатом. Днями раніше Верховний Суд зупинив рішення про визнання його народним депутатом України.
Це ще не кінець, але останнє свідчення того що на 87 окрузі мають бути перевибори. І щоб там не робив тоді Тищенко за наказом з ОП, все вилазить боком. І масові маніпуляції, і стягування спецпідрозділів, і блокування роботи дільниць.
Підняти непідйомне. Це про мандат депутата. І навіть якщо зараз всіма можливими порушеннями Закон влада все ж протягне Вірастюка до Верховної Ради — це стане один з найбільш брудних мандатів в історії українських виборів.
Поделиться:
Загрузка...