Цілий рік дебіли «готувалися» до початку вакцинації

748
В результаті, коли отримали, нарешті, вакцину (останніми в Європі), доповідають про кількість щеплень, котру можна рахувати на пальцях.

Рівень імпотентності цієї влади становить для країну загрозу навіть більшу, ніж її недолугість чи злодійкуватість.
Але про останнє мушу сказати окремо. Аналізуючи ситуацію із закупівлею вакцини, мало хто звернув увагу на обставини процесу. Переговори, як нам довго розповідали, вів сам Янелох та міністр Степанов (тобто, держава на найвищому державному рівні). Але щойно вийшли на якісь домовленості із китайським виробником, там з‘явилася незрозуміла фірма-прокладка.
Коли той контракт зірвався, міністр Степанов продовжив переговори з індійським виробником. І не просто досягнув домовленості, а особисто, за наказом президента, відправився на завод контролювати відвантаження. Тільки от виявилося, що вакцину МОЗ і тут закуповує не у виробника, а в компанії-прокладки, власники якої живуть в Україні.
Розумієте, що коїться? Банда зелених шахраїв не здатна пройти повз будь-яку можливість вкрасти — навіть якщо це відбувається відкрито, у всіх на очах і при повному розумінні суспільством, що його грабують. А після Супрун, котра взагалі передала закупівлю ліків міжнародним організаціям і звела корупційні можливості до мінімуму, відбудова старих схем виглядає просто демонстративним плювком у обличчя суспільству.
І останнє. Враховуючи, що ресурс на закупівлю вакцин є абсолютно обмеженим, а їхній брак призводить до смертей українців щодня, ми маємо справу з бандою цинічних мародерів у прямому, а не метафоричному розумінні цього слова.
Подивився вчора уважно Степанова на ICTV.
Не буду навіть згадувати, як зелені провалили підготовку до пандемії, забезпечення здатності медичної системи реагувати на нові виклики, тестування. Як ми стали останньою країною в Європі з вакцинації населення. Що насправді привезли з індійського походу Степанова. І чи буде колись і, якщо буде, то коли ще якась вакцина.
У мене одне просте запитання: партійні функціонери Слуг Народу два місяці перед днем Х — початком вакцинації — запевняли, що до вакцинації все готово: є детальний поетапний план вакцинації, розгорнуто понад 600 бригад, які одномоментно будуть вакцинувати всю Україну.
Станом на вчора провакциновано дещо більше 3 000 осіб. Якщо погодитися з тим, що вакцинація розпочалася в середу після обіду — пройшло 4 дні — менше 800 вакцинованих/добу.
Степанов обіцяє вийти на 10 000 вакцинацій на добу до кінця цього тижня і на 3-5 млн вакцинацій на місяць «згодом».
Так це все згідно з планом? А план точно є? І чим займаються 600 медичних бригад, кожна робить по 1 ін’єкції на добу?
Чи бригади теж віртуальні, «у смартфоні»?
Здавалося, чим би не привід для лідера нації, чемпіона світу по боротьбі з пандемією, голови координаційної ради з протидії поширення коронавірусу записати відео для нації і пояснити, чим він насправді займається.
Поделиться:
Загрузка...