Цей урок має бути засвоєним

89
Сам факт обрання Зеленського був приниженням — яке спочатку відчули далеко не всі, тільки найбільш свідомі громадяни, яких він обурював своїми «шуточками» задовго до походу в президенти.

А переважна більшість любила до нестями, і долюбилася до 73% — але він принизить всіх їх, до останнього.
Починаючи з дипломатів, перетворившись для Заходу на Моніку — закінчуючи військовими, яких загоняє в чорне тіло та ігнорує їхні смерті.
Принижує силові структури та спецслужби «лейтенантом» Бакановим та недоучкою-Генпрокурором, політом до Оману та справою «вагнерівців».
А «справою Шеремета» — принижує одночасно і військових, і поліцію, і суди, бо всюди є порядні люди, які тепер замазані круговою порукою ганьби.
Вчителів, освітян, шахтарів — безкінечною брехнею про зарплати.
Своїх виборців — збоченцями та шахраями в парламенті, людьми Януковича в своїй адміністрації, бюлетнями свого «опитування» на смітнику.
Всіх одразу — обіцянками про «зниження тарифів на 50%» та маячнею про «інвестиційних нянь», фотографуванням з Коломойським, пограбуванням антиковідного фонду при вже більше ніж 15 тисячах смертей від вірусу.
Сьогоднішнє побиття тих нещасних ФОПів — лише невелика частина приниження, яке пролилося на голови українців замість обіцяних «інвестицій» та «кінця епохи».
Маска клоуна зірвана, а під нею обличчя клоуна, і він облаштовує для народу матрицю життя в ганьбі — бо не може по-іншому, така його природа, і по-іншому невигідно його акціонерам.
Цей урок має бути засвоєним, і нам дуже пощастить, якщо обійдеться без чергової національної катастрофи.

Кино «Слуга народа»?, durdom.in.ua

Поделиться:
Загрузка...