Це означає початок кінця

102
Сьогодні з’явилося раціональне відчуття, що ми цю неприємність переживемо. Раніше відчуття було ірраціональним. Ну тобто всі плачуть, а ми скачемо без видимої причини. Гідазепам — спонсор нашого оптимізму, так.

Але сьогодні я можу сформулювати предметно, обґрунтувати.
Україна вистоїть, тому що має достатню кількість адекватних людей. Тому що крім бутафорської, проплаченої, сто разів купленої і перепроданої «опозиції» у нас є опозиція реальна.
Опозиція до будь-яких рухів, які підточують державність. Опозиція до зради, тупості, «совка», опозиція до отупляючого ТВ-контенту, до «сватів» і «кварталів», опозиція до «какаяразніца». Мобільна, зла, мотивована і дуже винахідлива опозиція.
Ви звернули на кількість рукописних плакатів на сьогоднішній акції? Перегляньте фото, це важливо.
По-друге, чинна влада примудрилася загубити легітимність. Якимось чином всього за рік у них випав контекст, тобто зник прошарок людей, які активно підтримують і простягають руку, підтримуючи владу у її начинаннях.
Монолітна 73-процентна база виявилася міфом. Власне, це і не дивно, ми з самого початку писали, що це ситуативна бульбашка, роздута за рахунок брехні та маніпуляцій. Але сьогодні ми з усією очевидністю побачили, що бульбашками є всі «стовпи» влади. Немає у Зеленського ні силовиків, ні лояльних правоохоронців, ні своїх судів. Немає нікого, хто стоятиме спереду, прикриваючи від каміння. І нікого ззаду, щоб зачистити шляхи відступу.
Розумієте, неможливо опертися на повітря. Особливо якщо ти сам – аморфний газ.
Особисто для Зеленського це означає початок кінця. І кінець настане у недалекому майбутньому. Про повну президентську каденцію уже немає мови.
Він зробив величезну помилку, коли притягнув Порошенка на судилище у день похорону батька. Це був акт морального виродженця, щось таке, чому наш мудрий і гуманний український народ не знайде виправдання.
Мудрий і гуманний, до речі, без лапок, на повному серйозі. Подивіться на людей, які сьогодні були довкола вас, разом з вами. Хороші ж люди, правда? Дуже достойні.
І хай мені хтось спробує сказати, що ми не є народом.
Поделиться:
Загрузка...