Це не Єрмак, а він сам скасував операцію «Авеню»

29
За всім цим базіканням про поганого Бурбу і «спецоперацію Пєті» фігурант визнав: це не Єрмак, а він сам скасував операцію «Авеню». При чому не відтремінував, не переніс, а свідомо зірвав.

Такого навіть Бурба не казав на Шустері.
Ось і все. Прєступлєніє раскрито.
Ми маємо зізнання.
А оті всі пояснення, що він це зробив, бо Бурба — какашка, можна було б прийняти до уваги. Можна. І що Бурба СБУшник-антимайданщик, і що операцій в своєму житті ніяких не проводив, і що гнав фуфло. Можна було б погодитись. Якби не ключовий момент: 33 бандита у Мінську, яких витягнув Бурба.
Ні, Вова, це ти клоун і промокашка, а не Бурба. Три десятки вбивць — ось вони, у Мінську. Були. Доки ти їх не відпустив, як беркутівців і Цемаха.
Ну а ось це дитяче базікання, що він оберігав пасажирів літака. Це взагалі розраховане на «вєрім, молімся». Без всяких проблем піднімаєш трубку до Ердогана і арештовуєте бандитів по посадці у Туреччині. Без всякого ризику для пасажирів.
— Ми с Ердоганом ТАКІІІЄ вопроси опсуждаем! — от і обсудив би це питання, якби хотів, промокашка ти криворізька. 🤦
Пам’ятаємо ми, які ти вопроси обсуждав. Те саме сцяння в очі, що і нам. Впарював туркам, як ти носиш браслєтік, щоб не забувати про полонених. Але турки на базарні понти самі мастаки, лише поржали з тебе, з дешевки.
Де зараз твій браслєтік про полонених, Вова? Чи був на тобі браслєтік в той день, коли ти зривав операцію по вагнерівцям, яких можна було б виміняти на СОТНІ полонених?
Після сьогоднішнього зізнання фігуранта єдиний йому шлях — на зону. Ми маємо це зробити, щоб цей вже точно не втік.
Джон Сміт
Зеленський — це глухий кут держави Україна.
Зеленський — агресивна маса непрофесійних і профнепридатних людей, які ненавидять саме поняття Незалежної України.
Зеленський — це зневага до всього українського, починаючи з мови, яку він сьогодні черговий раз розтоптав на своєму псевдомарафоні.
За два з половиною роки (чому і був присвячений цей цирк) Зеленський не зробив НІЧОГО, крім знищення інституцій, законності та здорового глузду в державі.
Ми живемо в перманентному «кварталі», цирку та жасі. Кожен день — це новий провал для України. Кожна заява і дія — це знищений наш час в нашій державі.
Сьогоднішій треш — це останній цвях в здоровий глузд і будь яке майбутнє, якщо ми будемо далі так жити. Якщо будемо складовою постійного проросійського «серіалу» слуга народу.
Україна в глухому куті з цією владою. Україна в повній безвиході з зеленими, які вже мріють керувати і після 2024 року всіма незаконними методами, які вже апробовані в арсеналі тоталітарних держав. Далі буде трясти ще більше…
Поделиться:
Загрузка...