Це були три години ганьбиська на всю країну

239

Це були три години ганьбиська на всю країну. Якщо хтось думав, що «за рік» щось зміниться і «він чомусь навчиться», то глибоко розчарую: це були години невігластва та хамства.

Не лише по відношенню до журналістів. Це ляпас всьому суспільству. Демонстрація паралельної реальності. Тонни брехні, маніпуляцій. Показ вседозволеності та безкарності. Гидко за відповіді по Кузьменко та Антоненку, за Оман та бойовиків, за кадрову політику та кортежі.

Зрештою, не всі змогли задати питання. Зеленський перебивав і нахабно ображав деяких представників ЗМІ за прямі та жорсткі питання. Сценарій не заладився. Сьогоднішня серія «слуги народу» є однією з найгірших в усіх проявах.

Андрій Смолій

Чувак приречений

Всього за рік чувак пройшов шлях від тріумфатора, який прийшов до влади з величезними надіями людей, який був уповноважений ними на найекстравагантніші політичні дії, який виривав перемоги для себе одна за одною (розпуск ВР, перемога на парламентських, нагинання журналістики) до приреченого чувака, страх якого не залишає йому нічого іншого як зараз, всього через рік після «єдиного терміну», судорожно чіплятися вже за другий президентський строк, виправдовуючись тим, що не встигне за 5 років

Маючи монобільшість і турбореформи з саакашвілі.
Розказуючи що втомився і хоче в сім’ю.
На прес-конференції, присвяченій РЕЗУЛЬТАТАМ роковин, несучи якісь абсолютно дитячі виправдання типу «призначив друзів, але ж не армійських»…

Чувак приречений. Він відчуває себе як приречений, відмазується як приречений, веде себе як приречений.

Mason Lemberg

Как известно у Пиноккио из-за каждой лжи рос нос. Если бы Зеленский был Пиноккио, то после большинства его ответов на сегодняшней пресс-конференции у него нос был бы длинее, чем он сам и он бы упал, как украинская экономика. Но особенно меня повесилил яркий ответ Зеленского журналисту, который напомнил президенту о его обещании не следовать традициям непотизма и не назначать своих армейских друзей и кумов на должности. Зеленский сказал, что все назначенные не кумовья и не армейские друзья. Видимо он не знает, что для того чтоб у тебя появились армейские друзья он должен был служить в армии. А Зеленский служил в Квартале. Видимо это он запамятовал.

А вообще, сегодня стало понятно, что за год он не стал компетентнее. И президентом не стал. Точка.

Borislav Bereza

Поделиться:
Загрузка...