«Cлугі» змінюють партійне гасло «Зробимо їх разом!»

147
«Cлугі» змінюють партійне гасло «Зробимо їх разом!» на щось інше, поки не придумали на що саме, чим би новеньким ввести в оману свій дезорієнтований пограбований електорат.

Бо поки що вони «зробили» економіку, промисловість, інвестиції та робочі місця — на користь своїх акціонерів, звичайно.
Зупинили ключові реформи та повернули старі добрі схеми часів розвитого паханату Януковіча.
Як, до речі, і його знамениті кадри, які швиденько привели бюджет до стану звичного дефіциту у 300 мільярдів.
«Зробили» Україну незрозумілою для союзників та цивілізованих країн заявами про «несвоєчасність синхронізації законодавства з Євросоюзом» та «недосяжності стандартів НАТО».
А ще «зробили» знову впливовими всяку шваль типу Портнова та розв’язали руки промосковському медведчуковському кодлу, яке до них сиділо або за кордоном, або під плінтусом.
За «зроблене» з армією та обороноздатністю їм, сподіваюсь, ще доведеться відповідати — як і за переслідування військових, політично мотивовані справи, використання «правоохоронних» органів у власних інтересах.
«Зробили» очікування «швидко закінчити війну», «зробили» гідність, розвиток, майбутнє — в результаті під 70% населення «зделанноє вместє» в державі оцінює як рух в неправильному напрямку, а 60% стало тупо біднішими в порівнянні з часами «попередників».
Тому премудрі актори/сценаристи/квнщікі/фокусники і хто там ще премудро вирішили не змінити свої шкідливі підходи та безвідповідальну політику — а просто прикрити свої злочини та дурість новим красивеньким гаслом.
Але це вже агонія.
Під питанням лише глибина катастрофи, до якої приведуть країну «слугі» і після якої вони назавжди зникнуть.
Не найбільша (поки що), але найсмішніша в історії України афера «дєланія вмєстє» добігає кінця.
P.S.
І знову «та сторона». А взагалі не виступ Верховного головнокомандувача, а якесь невиразне бурмотіння.
Поделиться:
Загрузка...