Cкандинавське видання Schibsted про російське вторгнення в Україну

24
Росіяни цитують скандинавське видання Schibsted, зокрема, що його аналітики дійшли однозначного висновку – «російське вторгнення в Україну розпочнеться протягом трьох місяців».

За їхнім сценаріем Збройні сили РФ почнуть атаку за допомогою ОТРК «Іскандер». Вони за лічені хвилини знищать українські аеродроми, РЛС, системи ППО, склади боєприпасів, командні пункти, казарми та інші військові цілі, а також мости та об’єкти транспортної інфраструктури для ускладнення прибуття підкріплення. Внаслідок потужного ракетного удару українська армія буде дезорганізована, розпочнеться паніка та хаос.
Після цього піде авіація ВКС РФ. Масовані бомбардування засобами авіаційного ураження — літаками Су-24 та Су-34 не залишать шансу ЗСУ відбити наступ сухопутних військ. За добу ЗСУ припинять своє існування, як організована військова структура, її відступ перетвориться на неконтрольовану втечу. Результат локального конфлікту Росії та України вирішать «Іскандери» та літаки. Після цього «росіяни візьмуть стільки української землі», скільки їм дозволить Захід зі своєю байдужістю до України.
Schibsted демонструє якісь зйомки військового аеродрому «Морозовськ» в Ростовській області, де дислокується російська бомбардувальна авіація. Вона тут і раніше дислокувалась, проте Schibsted зазначає, що це «559-й бомбардувальний авіаційний полк (в/ч 75392) 1-ї гвардійської змішаної авіаційної дивізії ВКС РФ, і він перебуває у повній боєготовності. На його озброєнні 36 одиниць Су-34 та невідома кількість Су-24».
Повідомлення скандинавів активно розповсюджують російські видання.
Констатую факт без жодного наміру нагнітати обстановку, чи навпаки ігноруватиінформацію від різних джерел.
Поделиться:
Загрузка...