Что ні дєлаєт дурак — всьо он дєлаєт нє так

111
Спочатку він так сцить із висловленням співчуття і свого ставлення до вбивства наших військових, що його випереджають керівники й посли зарубіжних держав.

Потім він висловлюється — але в такий ганебний спосіб, що півкраїни стає дибки.
А далі він «бере під особистий контроль» і зриває з місця головнокомандуючого ЗСУ(!), щоб той на місці розібрався з ситуацією.
Что ні дєлаєт дурак — всьо он дєлаєт нє так (с)
Вова, спробуй зрозуміти або, бодай, завчити, як ти робив усе життя. Ворог, який напав на Україну і вбиває її громадян, називається Росія (незалежно від національності найманців, які воюють у лавах її військ).
А «та сторона» у цій війні — це ти, Вова
P.S.
Оце намагаюся собі уявити, як Черчіль заявляє: «Ми будемо бити ту сторону на морі! Ми будемо бити ту сторону в повітрі!..» А у 1945 році вітає націю з перемогою над тою стороною.
А от для нашого преЗЕдента — все норм.
Як там справа клістронів ДБР, яку Вова теж брав під особистий контроль? Вже півмісяця диверсії, коли ДБР роззброїли три бригади. В результаті нічиї голови не полетіли.
Клоун любить брати справи під особистий контроль. Це така собі магічна фраза: «взяв під свій контроль», яка має вводити всіх навколо в благоговійний трєпєт. От тільки судячи з того, що на виході в нього з цим завжди гірше ніж пшик, то або весь цей злодійський розгул відбувається з його відома, або, що більш реально з огляду на морально-фізіологічно-психічний рівень істоти, на контроль його срати всі хотіли. Підлеглі в першу чергу.
Крутий він тільки проти волонтерів, патріотів, ветеранів, Порошенка. Про кого він точно знає, що це порядні люди і його не прикінчать. А от тих, хто вкрав маски, 150 тис тон зерна з Держрезерву, 6 мільярдів грн з Центренерго і тд, цих він боїться. Бо за бабки злочинці можуть і голову відірвати. І Вова своїм пташиним мозком це добре уловлює. Кадиров взагалі може її відпиляти і зіграти у футбол, як пєрвому рускому. От з Кадировим на відомому записі Вовік був шовковий.
А для боротьби з реальними ворогами, для психологічної готовності давати відсіч злу, потрібні яйця. У зелупоні їх нема. Тому ворог підступно вбиває нашого військового медика, а зелупонь оголошує якийсь сраний «особистий контроль», з якого жодного толку ще ні разу не було, і боїться навіть вимовити слово «Росія».
Тому для злочинців Україна зараз — прохідний двір. І так буде — поки ми зелень не викинемо.
Поделиться:
Загрузка...