Чому Зеленський понівечив Державний гімн або розбір реп-знущання Тарілки, що виступає у окупантів

1 388

Розбір «фішочкі» Бадоєва та Зеленського, або для чого Україну програмують на капітуляцію. 

Твітерянин Gheorghe Bandu @BoSS_Modpe зробив чудовий розбір задумів від російських окупаційних замовників знущання над Днем Незалежності та державними символами у розпал  російської агресії.

Рекомендую до читання:

— Не можу втриматися і не написати вам тредік про сьогодняшнє, 24.08.2018, виконання Державного Гімну України в подробицях. Отже, почалося все традиційно, з виконання Гімну оркестром ЗСУ. Нагадаю, що в офіційній редакції з 2003р. Гімн складається с куплету і приспіву(це важливо).

— Те, що почалося далі, називається попурі. Музикальна композиція на популярну тему, яка зазвичай є елементом шоу. Вступили трубадури з барабанщиками, трошки походили, як навчив Бадоєв, за ними перший куплет знову почала співати дівчинка. Ок. Оркестр ЗНОВУ проспівав Гімн.

— ПреЗедент звично вхопився за серце, побачивши купу старих піаніно, помальованих кісточкою в національні кольори. Ок, тепер їх тільки на смітник. Композитор Скорик зображає гру Гімна на цій довбешці, з ним ще 17 рандомних статистів Камера оператора ловить хлопчика, якій завтикав.

— Далі починається й*обаний хоррор. Гімн обривається і вискакує дівка з тарілкою на голові і потоком безсвідомого. Але її ніхто не ловить, значить, так треба ПреЗедент помітно пожвавів, почав махати гривою і висовувати язика. Всі в ах*ує, текст ніхто не слухає, але це точно не Гімн.

— Далі ще більш незрозуміле. Починається рок-композиція, з Тіною Кароль, яка в шикарному платті, СИДЯЧИ!, на даху, виконує ТРЕТІЙ! куплет Гімну старої редакції!! СТОП, Алан Бадоєв, якщо вже ви згадали про старий текст, то де ДРУГИЙ куплет? Його ж не було! Чому? Відповідь у тексті:

-Ось він, такий незручний куплет, який не можна виконувати малороським блазням: Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону, В ріднім краю панувати не дамо нікому; Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє, Ще у нашій Україні доленька наспіє.

Тепер зрозуміло, панове, чому цей куплет замінили на репчік? Відповідь очевидна навіть для зебілів. Білий колір капітуляції, і ніяких спогадів про боротьбу за територіальну цілістність, щоб не дай Боже в Кремлі чогось не подумали. Міняємо бій кровавий на балаган. Фініш.

Тепер питання: Як це назвати, як не наругою над Державним Символом? Хто дозволив Бадоєву, Зеленському, чи хоч чорту лисому на свій розсуд корегувати Гімн? Чого ви, сукі зелені, засцяли, порізав текст? Польщі? Вона переживе. Росії? Ви, худоба, на своїй землі боїтеся своєї історії?

Срані ви манкурти, малороси, трусливі нездари! Ви так збираєтеся і Крим з Донбасом повертати? Чи так само готові порізати Україну, як історичний текст Гімну? І цю Ганьбу нам кинули просто в очі в Свято, День Незалежності?

І останнє. Гімн Румунії складається з 11(!) куплетів. Триває 4 хвилини! Там теж є слова про рідні Карпати, предків і війну, свободу і смерть. Уявіть, що би було, якби якійсь шоумен викинув з нього пару куплетів. Втім, ви знаєте, хто такі румуни, так що можете здогадатися.

Додам від себе — всі помітили, скільки білого кольору запхнули у кадри та на Майдан Зельнско-Бадоєви? А що означає білий колір у бою — зрозуміло? А те, що виконавиця усього цього у 2015 та 2018 спокійно їхала у окупований Крим та Москву з концертами — Зеленського теж не хвилює? Хоча останнє — і не дивно. Що тут додати…

Alex Noyt

Відео:

P.S.

Не розділяю негативної думки інших щодо параду. Не дивлячись на відношення до Зеленського, вважаю урочистості до Дня Незалежності повністю вдалими.

Завдання таких заходів — посилати потрібний заряд українськості в суспільство. Цей заряд був зроблений. Окрім цього напрочуд важливим є те, що саме популярний серед вати і аполітичних псевдо-пацифістів Зеленський послав цей сигнал. Це дуже важливо.

Було декілька спірних моментів. Як то репчик і овер-експресія Тіни Кароль. Але розумію задумку: у нас є молоде покоління і репчик, мабуть, планувався як гачок, яким хотіли зачепити струни душі молоді. Ну окей. Щодо Тіни Кароль, то хоч і невдалий образ і виконання, але добре, що прозвучав нарешті і інший куплет гімну, а не тільки перший. 
Піаніно в жовтий і синій можна було не розфарбовувати, це кугутство, але добре, що піаніно були. І саме в сенсі «символ Майдану». Лайк.

Військові пройшли маршем, армія отримала свої почесті. Вшанування загиблих Небесної сотні, як частина урочистостей до Дня Незалежності посилає сигнал, що держава вважає їхню жертву важливою частиною боротьби за незалежність.

Зеленський в промові дуже чітко артикульовав позитивну роль Майдану в нашій історії, розставив правильні акценти про Крим, Донбас, війну (Хоч і вкотре не згадав РФ. Але з промови все було зрозуміло.), підкреслив цінність Незалежністі.

Фактично Зеленський продемонстрував, що вирішив зайняти місце серед українства. Були побоювання, що це свято він перетворить в чергове денаціоналізоване пєрвомая і Квартал, але він вирішив послати сигнал, що він не малорос, не бидло і не ватнік. Його промова прекрасно звучала б від Петра Олексійовича.

В результаті «У нас не буде параду» перетворилося на повноцінний парад. Хіба що техніка не проходила (нащо було провокувати ветеранів — не зрозуміло). 
Вважаю, урочистості до Дня Незалежності свою функцію виконали. 
Я підтримую. Не маю причин хейтити.

Джон Смітченко

Іде срач про доречність-недоречність репчику від Аліни Паш під час державного святкування. 
Проблема, якщо розглядати саме цей виступ окремо, втім, не в репчику. Це — питання смаку. 

Питання в тому, що панянка Аліна, якою б вона не була талановитою, спокійно їздила у Москву та окупований Крим. В той самий час як на фронті Росія кожен день вбивала українців. 

Вона виступала там, причому навіть у Сколково, тусила, сміялася на вечірках, насолоджувалася компанією людей, багато з яких несуть пряму відповідальність за війну та загибель українців. 

Доки Аліна є приватною особою — це питання її сумління. Але залучати її до святкування Дня Незалежності, яке при тому називається «Ходою гідності», — це один із самих негідних вчинків, які можна було собі уявити.

І знову, це не говорить нам нічого нового про саму виконавицю, скоріш про те, яка система цінностей інстальована в голову нових очільників держави. 

Офіційний захід — це завжди сукупність сигналів. Який сигнал вони дають українцям шляхом залучення Аліни? Все просто. Це сигнал про те, що бути байдужим до власної держави колаборантом — престижно та соціально успішно. Що саме це і є моделлю українського успіху.

Піди на фронт, отримай міну в окоп, наклади турникет на відірвану ногу, виживи, поховай друга — і ти не будеш модним та успішним. Президент тебе не помітить, парадом тобі пройти не дадуть. А всілякі модняві лярви побачивши тебе будуть крутити носом, ще й зверхньо кинуть, подивившись на твої милиці: «Я тебя туда не посылала».

Наплюй на все, окрім грошей, тряси задом перед ворогом, завжди кажи, що ми — за мир і що ти в принципі космополіт і вище всього цього. І буде тобі щастя, успіх та визнання. 

Для того, щоби організувати ходу гідності, треба мати щось всередині. Якусь етичну систему, віру, любов, емпатію. Без всього цього пострадянські аморальні морлоки здатні тільки на ходу безчестя.

Sergey Vysotsky

Поделиться:
Загрузка...