Чоловік Венедіктової звільнився з МВС, отримав 750 тисяч грн виплат і за 10 днів поновився на посаді

122

Чоловік генерального прокурора Ірини Венедіктової Денис Колесник звільнився з посади заступника начальника департаменту кіберполіції, отримав виплати, а за кілька днів поновився на роботі.

Про це йдеться в розслідуванні Bihus.info.

Як стверджують журналісти, 25 вересня Колесник, пропрацювавши рік у структурах МВС, подав рапорт на звільнення і попросив соціальні виплати. 29 вересня він отримав понад 770 тисяч гривень і 30 вересня офіційно звільнився.

Однак уже через 10 днів він знову поновився на посаді та продовжив роботу.

Згідно з публічним реєстром декларацій НАЗК, Колесник 1 жовтня подав декларацію про суттєві зміни в майновому стані. Там він вказав, що отримав 608 тисяч гривень «одноразової допомоги при звільненні», 48 тисяч гривень матеріальної допомоги на «вирішення соціально-побутових питань», ще 14 тисяч «на оздоровлення», а також 103 тисячі грошового забезпечення.

6 жовтня Колесник подав декларацію перед звільненням, а вже 9 жовтня подав декларацію кандидата на ту саму посаду. Однак, окрім заступника начальника Департаменту кіберполіції, також вказано і посаду начальника 2-го управління (організаційно-аналітичної роботи та забезпечення діяльності) Національної поліції України.

Навесні «Схеми» розповідали, що чоловік Венедіктової отримав підвищення, щойно вона стала нардепом. Наприкінці листопада 2019-го підполковник Колесник був переведений до Києва і отримав звання полковника.

P.S.

ДревляниН:
Нафтогаз в збитку, Укрзалізниця в збитку, Енергоатом в збитку, Центренерго в збитку, Турбоатом в збитку. Як сказав Зеленський: «Україна перебуває на межі економічного прориву».
Юрій Каракай:
Молода нація, у нас багато сил і наснаги. З шаленством і оскажинніням, з вірою в очах і піною на губах українці б’ються зі своїми вітряками, що те теля із дубом.
Ми так боролися зі зрадою, що агенти ФСБ очолюють Адмінстрацію президента, ми так долали корупцію, що не залишилось жодного прибуткового держпідприємства, ми так вимагали реформ, що не не помітили проведених.
Ми так хотіли нового, що всім народом обрали президентом іді@та. Ми втратили напрям і згаяли час, зруйнували економіку і міжнародну підтримку. І нема тому краю…
Відео Зеленського настільки інфантильні та жалюгідні, що мимоволі починаєш вірити в його непідсудність, через інтелектуальну недостатність.
Herman Aksom:
2020-й починає виправлятись під кінець. Слідом за покидьком Трампом на смітник відправляється і кремлівське опудало Додон. Буде смішно, якщо ми залишимось останніми зі своїм зеленим нелохом і його моносбродом.
Поделиться:
Загрузка...