Бюджет на 2020 рік — це справжній прорив для нашої держави

289

Вітаю з прийняттям бюджету на 2020 рік!
Це справжній прорив для нашої держави!
Стільки всього буде відбуватися!
Не може ж такого бути, щоб наш чесний Володимир Олександрович, не заклав в бюджеті оте все що наобіцяв за останні півроку.

Дякуємо, Володимире Олександровичу!

======
Зеленський пообіцяв відновити аеропорти у кожному обласному центрі

За найближчі п’ять років країна зміниться кардинально, наша економіка зростатиме по 5-7% на рік, і я запрошую турецький бізнес зростати разом. За цей час ми проінвестуємо в нашу інфраструктуру щонайменше 20 мільярдів доларів, щоб упорядкувати 24 тисячі кілометрів наших доріг, збільшити кількість реально працюючих аеропортів до 15-ти, забезпечити розвиток 5 морських портів, щоб істотно збільшити їхню потужність, потроїти потужність нашого військово-промислового комплексу», — наголосив глава держави.

Зеленський пообіцяв побудувати за рік 100 стадіонів, 100 дитсадків, 100 шкіл і близько 4000 кілометрів доріг

Зеленського пообіцяв збільшити українським спортсменам розмір стипендій

Україна планує будівництво курортів на Чорному морі і у Львівській області. Про це заявив президент Володимир Зеленський на форумі Ялтинської європейської стратегії (YES).

Идеолог команды Президента Украины Владимира Зеленского Руслан Стефанчук пояснил, что для реализации принципа народного вето можно купить смартфоны пенсионерам, и деньги для этого будут.

Президент Володимир Зеленський розповів про плани зробити з України «країну в смартфоні», коли кожний громадянин за допомогою телефону зможе контролювати владу та її дії. Про це Зеленський повідомив під час виступу на IForum, трансляцію якого вів телеканал «112 Україна».

Президент Володимир Зеленський вважає, що за 3-4 роки в Україні можливо побудувати всі об’єкти, необхідні для проведення Олімпійських ігор.

Гончарук заявив про плани з’єднати Чорне море з Балтійським

Mason Lemberg

Бюджет 2020 є бюджетом невиконаних обіцянок та відкатом країни назад.

Розбираємо по пунктах:

❎У бюджеті немає ні екномічного зростання, ні підвищення пенсій та зарплат, особливо вчителям. Немає тут і грошей на добудову гуртожитків для наших військових та нового харчування для армії.

❎Також це бюджет удару по місцевому самоврядуванню. Прямі втрати місцевих бюджетів від зменшення державної підтримки — 13.1 млрд. грн. На забезпезпечення освіти та охорони здоров‘я місцеві громади не доотримають — 78.6 млрд грн.

❎ Бюджет на оборону також недостатній. Рішенням РНБО від 25.05.2019 було виділити на оборону держави 368 млрд грн., проте бюджет на 2020 рік пропонує лише 245. Зарплати військовослужбовцям збільшаться всього на 9%. Порівняно зі зростанням в кілька разів минулих років це мізер, який з‘їсть інфляція.

❎ Прожитковий мінімум не змінюється. Підвищувати пенсії та провести індексацію Уряд не збирається.
❎ Зрізані гроші для Охматдита на відділення онкогематології на 160 мільйонів, що є злочином проти українців.

❎Програма сільської медицини все ж скорочується.

❎Субсидії також зменшаться на 7 млрд. Передбачаєьься масове звільнення держслужбовців, що спровокує безробіття. Звісно, роздутий держаапарат треба скорочувати, проте чи створені умови для майже 20 тисяч людей викинутих на вулиці?

Але є і гарні новини для держорганів:
✅ на 18.4 млн грн збільшено фінансування Державного управління справами при Офісі президента.
✅ на 272 млн грн збільшено фінансування на Верховний Суд, який скорочений вдвічі.

До речі, завдяки фракції Європейська Солідарність вдалося збільшити фінансування на:
1. Націлюональну комісію зі стандартів державної мови — 33.6 млн.
2. Уповноваженого з питань державної мови — 17.5 млн.
3. Поліпшення житлових умов для військових — 7.6 млн.

Андрій Смолій

«Што нє дєлаєт дурак — фсьо нє так!»

Пам’ятаєте, як Зеленський кричав і обіцяв європейські дороги: всі і одразу!?

Так от, ми закладали в бюджет 2020 року 75 млрд грн в Дорожній Фонд + додатково 10 млрд грн на територіальні дороги. Плюс виведення з тіні 30% АЗС — це ще близько 25 млрд гривень надходжень до ДФ.
Загалом, фінансування доріг у 2020 мало скласти близько 110 млрд грн. Мало бути відремонтовано понад 10 000 км автошляхів.

Щойно парламентом проголосовано скорочення і так невеликого фінансування. Фактично, на наступний рік фінансування доріг буде майже удвічі менше від запланованого нами, близько 65 млрд грн. За такого фінансування, навіть скромні обіцянки Зеленського і Гончарука збудувати 4000 км в 2020 не відбудуться.

На 2020:
Наша стратегія — Більше 10 000 км vs реальність Зе — менше 4 000 км
Наша стратегія — Більше 110 млрд грн vs реальність Зе — менше 65 млрд грн

Ми vs вони

Зробили Україну разом!

І прямо зараз в парламенті відбувається знищення децентралізації і повернення до ручного розподілу фінансування громад лише в Києві в кращих традиціях Азарова і Януковича.

Коли побачите наступного разу Зеленського, запитайте у нього: де наші гроші і де наші дороги?!

Volodymyr Omelyan

Поделиться:
Загрузка...