Брат Єрмака підтвердив свою особу на записах, оприлюднених Леросом

229
Брат голови Офісу президента України Андрія Єрмака Денис прокоментував відеозаписи про нібито торгівлю держпосадами, які оприлюднив народний депутат від «Слуги народу» Гео Лерос

Про це Денис Єрмак написав у Facebook.

За словами Дениса Єрмака, на плівках він зустрічається із різними людьми, які «пропонують різноманітні проєкти та ідеї, а також висвітлюють існуючі проблеми і корупційні схеми, які є у відповідних структурах».

Він зауважив, що згідно із законом він вільний громадянин, який має право зустрічатися з ким завгодно, знайомитися з ідеями громадян, проєктами, брати на розгляд їхні резюме тощо.

Він наголосив, що не є державним чиновником і у нього є ГО «Українське Бюро Національного Розвитку» яке займається разробками, науковими адаптаціями проєктів, пов’язаних з економікою, соціонікою.

«Той факт, що мій брат працює в Офісі президента не має обмежувати мої законні права на трудову діяльність. Я український громадянин і свої права знаю», — написав Денис Єрмак.

Він також стверджує, що запис на плівках «нарізали» із вирваним контекстом.

Брат голови ОП зауважив, що вважає цю ситуацію спрямованою атакою на Андрія Єрмака, «який дуже заважає певним олігархам та особливо російським спецслужбам».

Раніше глава ОП Єрмак заявив, що депутат Лерос, який оприлюднив плівки, є «інструментом, який використовують люди, які сьогодні борються не тільки зі мною, вони борються з українською владою і командою президента».

Поделиться:
Загрузка...