Категории: ВидеоМнение

Боляче і огидно все це чути і бачити

«Я нє стал протівніком русского язика, я наоборот — защіщаю русскій язик. Я єго люблю і я єго нє отдам».
«Єдине, що нам загрожує у майбутній Україні — це корупція, з якою зараз почали боротися».
«Я особисто вважаю, що у України НЕ БУЛО ЖОДНОГО ШАНСУ стати квітучою страною БЕЗ ЦІЄЇ ВІЙНИ».
Це з «виступа» Гаріка Корогодского на iForum.
Цікаво, а якщо б цій мразоті спалили місто, будинок, бізнес, дітей, він би теж так вважав і говорив?
А якщо б його сини та доньки зараз були на фронті, а не сиділи б за кордоном та по гіпстерських київських барах, він би теж «романтизував» війну і називав би її не геноцидом українського народу, а ЄДИНОЮ можливістю процвітання для країни?
(Нагадаю, напередодні великої війни, коли 200-тисячна орда стояла на кордонах, а всі західні країни вивозили свої посольства з України, цей чорт писав, що ніякої повномасштабної війни не буде, а «Крим давно не наш», і це неможна забувати, камон!)
«Я вважаю, що війна — це широке вікно можливостей» — резюмував Корогодскій.
Що ж, це підтвердження старої, як світ, істини: кому — війна, а кому — мати рідна.
Я не розумію, чому люди цьому аплодували і чому це толерується в нашому суспільстві, де війна торкнулась майже кожної родини (не так, як Гаріка)?
Коли ми кожного дня думаємо про те, чи прокинемося завтра і що ще зробити, щоб наблизити перемогу, а не про «вікно можливостей» для свого бізнесу і защіту русского язика!
Коли ми проводжаємо чоловіків, дружин, дітей, батьків, братів, сестер, друзів на фронт — ЄДИНИЙ в країні фронт, без якого не буде в усіх цих гаріків ні бізнесу, ні можливостей, ні романтики, ні дрімтаунів, ні айфорумів, ні русского язика!
Мені неймовірно боляче.
Боляче і огидно все це чути і бачити толерування цьому на десятому році війни з росією та другому році повномасштабної, геноцидної, Третьої світової війни.
Особисто я не бачу шансів для процвітання нашої України з толеруванням таких гариків та їхніми гнилими, лицемірними, цинічними, егоцентричними висловлюваннями.
Тієї України, за яку проливають зараз кров та віддають життя найкращі українці.

Последние новости

Том Купер: звіт про війну в Україні за 22 червня 2026 року

Не знаю, як ви, але я вважаю себе «щасливчиком» — хоча б тому, що мені не треба щоранку їздити на…

4 часа назад

Уражено газопереробний та гелієвий заводи в Оренбурзькій області РФ

У ніч на 24 червня 2026 року підрозділи Сил оборони України в Оренбурзькій області РФ уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у…

4 часа назад

Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 24.06.26

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 24.06.26 орієнтовно склали / The estimated total combat losses of the enemy from…

11 часов назад

Уражено головну електропідстанцію окупованого Севастополя, — командувач СБС Мадяр

У тимчасово окупованому Севастополі воїни Сил безпілотних систем уразили головну електропідстанцію. Про це повідомив командувач Роберт Бровді (Мадяр). "Ждет Севастополь, ждет Камчатка,…

12 часов назад

Наслідки удару Сил оборони по автівці з військовими РФ: один спалений, інший — без голови

У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує наслідки удару Сил оборони по російській автівці. Внаслідок ураження у спаленій техніці окупант…

24 часа назад