Батько Шефіра мочіл бєндєровцев

151

Батько Шефіра мочіл бєндєровцев. Про це сам Шефір розказав в інтерв’ю

Уявіть: все дитинство він думав, що його батя герой. А потім прішол етот ваш Майдан со своїм бандерой і сказав, що батя його — покидьок і мразь. Як він після такого відноситись до України?
До речі сопля зелена теж з чекістської сім’ї, дєдушка із криворізьких мусорів. Теж встиг прислужитися Москві.

Тепер воно буде мочіть бєнєровцев вже захопивши владу в Україні. Тільки вони це будуть робити хитро. Відміняти мову, відміняти квоти на українську музику, відміняти парад на День Незалежності, знищувати бойовий дух національних сил, повертати російську недокультуру в Україні. Українська церква їх теж не цікавить, бо вони нав’язують свою мораль з гиги над термосом. Історична правда їм гидка, бо їхні предки в ній були злочинцями.

Це чужинці, що скористалися нашим важким становищем під час війни і захопили владу.
Повторюю: це чужинці.

А тому ці чужинці можуть спиратися тільки на лівацькі гасла — отнять і подєліть, раздать народу, кинуть подачку люмпену, і очолювати настрої хамів. Тільки в зденаціоналізованому суспільстві чужинці можуть сховатися. Не тому, що вони погані люди, а тому, що тільки так вони мають можливість не приймати правила суспільства, серед якого живуть і заробляють.

Отож наразі ми опинилися в дуже небезпечній ситуації. Ця тля буде роз’їдати нашу Україну, але непомітно. Телевізійні канали в їхніх руках, тож правда буде їхня. Роздивитися небезпеку, щоб почати реагувати, буде дуже важко. І найбільшим досягненням буде, якщо просто не проскочимо момент, коли стало пізно.

Джон Сміт

P.S. Народ, тут епоха брехні закінчилась. Почалась епоха хуцпи.
Е-декларації вони заповнювати не будуть. Вони тепер не адміністрація, а офіс. В законі що написано? Про Адміністрацію Президента. А вони хто? А вони Офіс. Ну так і всьо, свободєн.
І відмовляються вони не тому, що у них не продані бізнеси, офшорки по Белізам і бізнес в рашці. А тому, що вони — патронатна служба.

73%, хусточку дати витерти рідину з очей?

Ну то ви попросіть у антикорупціонерів. Хай вони вам дадуть, а заодно пояснять, чому їх перестала цікавити тема корупції після того, як вони допомогли привести Додона до влади.

Поделиться:
Загрузка...