Багатьом з веселої циркової трупи доведеться відповідати

203
«Вперше зменшилася кількість олігархів. Мінус Медведчук. Будуть ще мінуси,» — заявив ЗЕленський.
Zinoviy Huzar:
Мінус Медведчук, ЗЕ ти серйозно ???
У тебе в голові вже і війна скінчилася, і в очах Путіна ти побачив мир, і майстром спорту по боротьбі з СОVID-19 був, і тарифи знизив, і Антоненка терористом призначив і посадив…
Вован, невже наступний буде твій господар Бєня, чи може господар Шмигаля ? І всі ми преЗЕденти до речі, Вован, Медведчук саме при тобі став депутатом ВРУ після тривалої перерви … і саме при тобі він вперше потрапив до списку Форбс, як олігарх … , а статки Ахметова зросли в 2,7 рази.
І мінус ще рано ставити, поки що ти закрив його в його розкішних апартаментах куди так і не пустили твоїх «контразведчіков СБУ»…
— Клоунада буде продовжуватись, бубочка буде громити мозгх ЗЕлохторату з небаченим завзяттям 95 кварталу, бо тільки клоун може вважати, що домашній арешт це «мінус олігарх».
— Так воно ж юрИст! Знає всі закони! Тому Антоненко(Ріфа), Кузменко, Дугарь звинуватив ще на стадії слідства, і тут вже святкує перемогу…
— Вова де посадки ??? Вже друга весна закінчується.., а 200% своя ЗЕкаманда лиш капусту рубає… і олігархи подвоїли свої статки за останній рік.
— Піськограй піариться на пустому місці, як завжди … борцун з алігархами.
Володимир Зеленський після зустрічі з Держсекратерем США Ентоні Блінкеном: «Я вражений, що команда прекрасно орієнтується в тому, що у нас відбувається. Прекрасно знає всі деталі. І це великі плюси, хоча в деяких питаннях, напевно, це і мінуси».
Тарас Чорновіл:
Зеленський зрозумів, що в США знають все. Абсолютно все. І скільки він та інші вкрали, і куди на які рахунки заховали, і хто й як працює на російські спецслужби, і як особисті корупційні інтереси домінують над державними. І головне – з Коломойським пропетляти не дадуть.
Іван Лютий:
Найцікавіше, що всі докази і конфіденційну інформацію, американцям зливає найближче оточення Зеленського, тобто друзі по сцені.
Карма все ж таки існує.
Гліб Бабич:
Князі-скоморохи іноді приходять. Але обов’язково йдуть. Найчастіше — тікають. А ми залишаємося. І поки ми є — всім нашим ворогам обломиться. Тим хто ззовні. І тим, хто всередині. І тим, хто показує дурні фокуси, щоб було зручно тихенько нишпорити по кишенях, і в’язати мотузку на руках.
Дідька лисого щось у вас вийде. І годинник цокає.
Багатьом з веселої циркової трупи доведеться відповідати. За багато, дуже багато що.
І все гірше спиться ночами. І сніжний ком передчуття зростає, разом з кількістю скоєного.
Валізи сумно дивляться з кута — Господар, може вже пора?
Тільки їм теж обломиться.
На суді валізи не потрібні. А в камері — поготів.
Тому що — все буде Україна!
Дмитрий Чекалкин

Трускавецька школа економіки або Операція «Знайди оленя» на прикладі боротьби з високими цінами на пальне ввійде в аннали епохи самодурства аферистів.

Попереду нас ще чекає «боротьба» за газ, тарифи, хліб і інші продукти, зарплати і пенсії.
Раптом з’ясується, що темпи вакцинації недостатні для зупинки четвертої хвилі коронавірусу, економіка падає, а ціни продовжують нестримний ріст.
Неочікувано стане очевидним, що контрабанда не зменшилася, а корупція продовжує бити рекорди, захоплюючи все більше простору і ресурсів.
І, що найприкріше, Медведчука наче і немає, а справа його живе. Бо новий Медведчук — це Єрмак.
Мінус один, плюс один.
І в один прекрасний день, коли все зійдеться в одній точці, тоді збайдужілий і зневірений народ раптом вийде на вулиці. І цей момент не зможуть передбачити жодні аналітики.
Як і 1 серпня 1991 року, коли Джордж Буш старший виступав в парламенті УРСР і наголошував, що про незалежність не треба і мріяти, СССР — це назавжди.
А через 23 дні імперії зла не стало.

Поделиться:
Загрузка...