Аваков назвав антиукраїнськими заяви Фокіна

144

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає заяви першого заступника голови української делегації у Тимчасовій контактній групі (ТКГ) з питань Донбасу, першого прем’єр-міністра незалежної України Вітольда Фокіна провокативними, спекулятивними і такими, що не відповідають національним інтересам.

Про це інформує пресцентр МВС.

«Жоден наш солдат не має гинути через недолугі політичні спекуляції. Тому заява представника України у ТКГ В. Фокіна про загальну амністію та особливий статус для всієї території Донбасу є провокативною і не відповідає національним інтересам. Пам’ятаємо про те, що за кожен клаптик української землі на Донбасі загинули тисячі наших солдатів», — сказав Аваков після церемонії вшанування пам’яті чотирьох військовослужбовців НГУ, які загинули 31 серпня 2015 року біля будівлі ВР унаслідок терористичного акту — вибуху ручної гранати – під час масових заворушень.

Раніше Фокін в інтерв’ю виданню «Страна» заявив, що на Донбасі потрібно оголосити загальну амністію, провести вибори, а особливий статус надати всій Донецькій і Луганській області. «І з тієї, і з тієї сторони було скоєно багато злочинів, які, зрештою, мають бути розслідувані, і винні нехай понесуть покарання. Але сьогодні, щоб припинити війну і зберегти життя бійців і командирів, моя позиція — треба оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання особливого статусу окремих районів, а краще – всього Донбасу», — заявив Вітольд Фокін.

P.S.

Заяви Фокіна щодо Донбасу та терористичних «ДНР/ЛНР» мають ознаки злочину державної зради.
Чи підтримує це Зеленський. Від ОП поки лише тиша. Тобто це є позиція теперішньої влади?
1. Фокін заявив, що «особливий статус» має поширитися на всю територію Донецької та Луганської областей. Нагадаю, що більша частина цих територій контролюється Україною, тобто це ЗДАЧА цих територій з сотнями тисяч людей під агресора.
2. Фокін пропонує провести «повну амністію». Провести бойовикам і російським військам? Тобто щоб вони залишились на території України та могли вибратися до місцевих рад, а потім і до ВР?
3. Фокін запропонував провести вибори на Донбасі негайно, хоча жодних безпекових гарантій немає.
Питання в тому, що і Фокіна, і Кравчука призначав Зеленський. І саме він несе за них відповідальність. Важко повірити, що ці люди говорять від себе та без узгодження «зверху». Тому мовчанка з боку ОП стає дуже загрозливою для держави.
Україну готують під злив за сценарієм РФ?
Заява Фокіна. Відчуття ніби ти роками доводив, що небезпека реальна, що буревій наближається, що все всерйоз – а у відповідь чув: «Не нагнітай!» І от коли заява прозвучала… Про амністію… Про «злочини з обох сторін»… Про Особливий статус всього Донбасу… Дивне відчуття. Ані злості, ані люті. Лише дика втома. І подив. Від активістів, які вчора горлали «Зробимо їх разом!», а тепер волають про зраду. Агов! А хіба порохоботи не казали вам, що саме так і буде? Хто виявився правий? Дивують ура-патріоти, які вчора обурювалися присутністю Порошенка на Ході захисників, а сьогодні ніби в рот води понабирали. Дивують патріотичні прибічники ЗЕ – які помічають кожен прокол команди Порошенка, але не помітити зави Фокіна. Що ще їм всім незрозуміло? Я знаю що. У них ламається картинка світу, в якій «хлопець з народу» — це завжди гарно, а олігарх – персоніфіковане зло. Що ж? Борня триває. Від заяви Фокіна до реалізації – довгий шлях. Чи стане цей шлях непрохідним – залежить від нас.
А пам’ятаєте, який дикий зрадойобський вий стояв на болоті, коли постмайданна влада в 14-15 роках, намагаючись зупинити наступ орди, підписувала Мінські угоди чи приймала закони про особливий статус (що до жодних катастрофічних наслідків не призвело)? Тепер прислухайтеся до ультрапоцреотів та білопальтошників у ці дні, коли державу реально здають із тельбухами — щось чуєте? Навряд. Хіба що чергову порцію антибарижного смороду.
Не для красного слівця, а цілком щиро кажу: чим більше я спостерігаю за цією поганню, тим більше ціную медведчуків із рабіновичами.
Вони вороги відкриті і боротися з ними набагато простіше.
Антикварного Фокина будут сегодня упоминать весь день, по поводу и не очень. И да, он действительно наговорил все россйиские тезисы, сам, голосом через рот. И про безусловную амнистию всем боевикам, и про особых характер донецкого региона, и вот это все.
Услышьте голос Донбасса, ага. ДАСХУ*ЯЛИ?!
Но. Но. Но я сейчас не про Фокина.
Я сейчас про то, что я старательно избегал бурных обсуждений истории с «вагнеровцами». Ну, хотя бы по той простой причине, что лично знаком с несколькими непосредственными исполнителями этой всей истории.
И как вам сейчас? Все еще не кажется, что на Банковой работают агенты российского влияния? Все еще вам кажется, что раз уж эту историю озвучил Бутусов, то ей вот сразу верить нельзя? Серьезно?
А кто ж тогда Фокина в ТКГ назначил?
Поделиться:
Загрузка...