Армія FM припинить мовлення на окуповані території

202
Українська державна військова радіостанція Армія FM припинить мовлення в зоні Операції об’єднаних сил, у тому числі на окуповані Росією території Донбасу, а також на окупований Крим, якщо Нацрада з питань телерадіомовлення найближчим часом не подовжить дозволи на мовлення

Про це повідомив у Facebook ветеран АТО, волонтер Олег Болдирев (Мартин Брест).

«У липні і на початку серпня закінчуються дозволи на тимчасове мовлення в ООС і на Чонгарі. Подовженя цих дозволів мало відбутися ще у травні… але Нацрада з вопросам телерадіомовлення цього не зробила, не робить і зараз — не приходять члени Нацради на засідання», — написав Болдирев.

Волонтер зазначив, що в разі непродовження дозволів мовлення припинять уже з 11 липня.

«У липні, 11 числа, за два тижні — ми втратимо мовлення в Гірнику, Бахмутівці та на Чонгарі. Другого серпня — Маріуполь, Бахмут, Волноваха, Слов’янськ, Краматорськ, Світлодарськ та Попасна. Мовлення, що сягало Донецька і Луганська… ну ви зрозуміли. Те ж саме відбувається з українськими телеканалами. На теле- і радіочастотах вже почали мовлення російські і сепарські станції, що працюють з Донецька та Луганська», — додав Болдирев.

Раніше «Радіо Свобода» повідомила що у такій ситуації на Донбасі опинилися загалом 29 українських телерадіокомпаній, що здійнюють мовлення на 50 FM-частотах, 20 аналогових і 9 цифрових каналах.

Поделиться:
Загрузка...