Апеляційний суд Києва скасував заочний арешт Януковича

139

Апеляційний суд Києва скасував заочний арешт експрезидента України Віктора Януковича у справі про розгін Майдану 18-20 лютого 2014 року.

Про це суддя заявила під час засідання 16 листопада.

Суд розглянув апеляційну скаргу захисту на заочний арешт експрезидента України Віктора Януковича у справі про організацію насильницьких злочинів 18-20 лютого 2014 року під час Майдану.

Ухвалу Печерського районного суду міста Києва від 12 травня 2020 року про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підозрюваного скасовано.

P.S. Від COVID-19 помер слідчий ДБР у справах Майдану

Слідчий Державного бюро розслідувань у справах Майдану Андрій Єна помер від коронавірусу

Про це повідомили у Facebook Адвокатської дорадчої групи.

«11 листопада від коронавірусу помер слідчий у справах Майдану Андрій Єна. Це велика втрата для нас і для розслідування», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що  Єна тривалий час був ключовим слідчим по епізоду розстрілу протестувальників 20-го лютого 2014 року на вулиці Інститутській.

«Єна організовував і проводив слідчі експерименти на Алеї Небесної Сотні по цьому епізоду. Координував велику кількість учасників, експертів. Працював з потерпілими і свідками, досліджував, упорядковував відео. Це дуже великий обсяг копіткої і важливої слідчої роботи». Ми вдячні за все, що Андрій Єна встиг зробити у справах Майдану, — йдеться в повідомленні.

Поделиться:
Загрузка...