Антиукраїнський Таран у війську

13 952

Усі обурилися фактом, що міністр оборони Зеленського нагороджує і дякує Вілкулу? Це квіточки. Тут ягідки знайшлися — кажуть, Таран замахнувся на історичність погонів військових.

Сорока на хвості принесла (поінформована сорока), що міністр оборони хоче прибрати з погон… зорю Скоропадського. Українськійсть? Історичність? Традиція? Спадковість? Ні, для декого це, «шо за фашизм?». Типу п’ятикутні зірки вони повернути не зможуть (бояться обурення), але замінити історичні ромби на «штота другоє» пробують вже. Чого побитий мохом совок не розуміє українській строю, тут питань жодних. Є інші питання…

Новий однострій ЗСУ і знаки розрізнення підписував особисто Петро Порошенко. Це важлива реформа і міняти\псувати її теж має особа, яка виконує обов’язки президента. Тобто підписи під новаціями має ставити особисто Зеленський.
Що, чекаємо, що малорос у штурвала підпише фантазії свого совкового призначенця?

Хто там в ЗСУ голосував за «какая разніца» і «гірше не буде» — ви зробили це разом.

Віталій Гайдукевич

ВІЙСЬКОВИМ ЗАМІНЯТЬ ЗНАКИ РОЗРІЗНЕННЯ

З кількох джерел вчора прийшла новина про те, що міністр оборони Таран вирішив поміняти знаки розрізнення військових, впроваджені за президента Порошенка. Про повернення милих совкофілам погон а-ля брежнєвська армія ніби не йдеться – хочуть ромби на погонах замінити зірками. Бо бачте, ромби совкофілам нагадують погони Вермахту. Що на це можна сказати?

По-перше, знаки розрізнення в кожної армії світу свої і орієнтуватися на когось тут – лицемірство або меншовартість. На прапорі ВПС Фінляндії ще й зараз розміщена свастика – фіни з цього приводу не комплексують. По-друге, ромби на погонах існують в сучасному Бундесвері, хоча нацистські символи в Німеччині заборонені набагато суворіше, ніж і нацистські і більшовицькі у нас. По-третє, сучасні ромби на наших погонах мають цілковито чіткий історичний прототип – погони війська Української держави часів гетьмана Скоропадского. Саме в цих погонах Дієва армія УНР вступила в бій з більшовиками – із зірками на шапках. Союзниками більшовиків на початку тої війни (під час боїв за Харків, наприклад) виступили як раз таки німці – гарнізони, що купилися на обіцянку більшовиків виїхати до Німеччини морем через територію більшовиків.

Очевидно, справа не в схожості ромбів на щось. Справа у дрімучому совку який панує в головах ЗЕкоманди. Цей совок в черепах штовхає їх на дії, що характеризуються простим словом – реванш.

Нескладно здогадатися, що ромби на погонах – лише перший крок. Далі повернуть чорні берети морпіхам – а чо, у Польщі вони й зараз чорні. Далі повернуть блакитні берети у ДШВ – а чо, саме в них визволяли Слов’янськ. Далі почнуть міняти парадний однострій, бо він є реплікою однострою ДА УНР – а причину знайдуть. А далі…

Я просто нагадаю, ПЕРШЕ що зробила ЗЕкоманда дорвавшись до влади – вона спробувала відмінити військовий парад на День Незалежності. Мені уже цікаво, а вітання «Слава Україні – Героям слава» з армії приберуть? Замінять на щось нейтральне? А тризуби на головних уборах?

Все це назвуть лагідно – примирення країни. У нас зараз повсякчас говорять про примирення і цінність людського життя, коли треба приховати банальні поступки ворогу. І зраду. Хоча чому дивуватися? Ця нація прибрала від влади державників і замінили їх просто хорошими хлопцями.

Хіба такі нації гідні своєї символіки?

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

Поделиться:
Загрузка...