Категории: Политика

«Алі-Баба». Андрій Єрмак….має бути звільнений

Окей, давайте я це скажу раз поки інші мовчать:
Андрій Єрмак….має бути звільнений. Або сам піти у відставку.
Я абсолютно переконаний, що голова ОП:
давно і близько знайомий з Міндічем (все ж таки він йому і допоміг стати головою ОП);
чудово був обізнаний, що і як відбувається. Особливо у воєнній тематиці;
явно приймав тут ключову участь у рішеннях.
В цьому відео, ми зібрали десь 10% прикладів коли Єрмак очевидно точно знав про корупцію і без його людей там не могло просто відбутися нічого. Тож для мене це і без плівок очевидно.
Так само як очевидно, що саме він стояв за організацією спецоперації «ліквідація НАБУ» 21-22 липня.
Або так само він відговорював Президента, що в липні, що зараз приймати швидко рішення відступити. Що не знімає відповідальності і з самого Президента.
І вважайте це політичною заявою, але на фоні всього почутого вже і ще те що почуємо — я вважаю що Єрмак має бути звільнений.
Інакше абсолютно нічого не зміниться і через пару місяців стане трохи менше «людей від Галущенко» і трохи більше «людей від Кулеби».
І буде ще спроба атаки на НАБУ та САП, не сумнівайтеся. Вже, переконаний, підготовкою до цього почалась і вгадайте хто їй займається знов?
А головне, я так само абсолютно переконаний, що Президент не збирається його сам звільняти. Він з ним і у Афінах вчора і Парижі сьогодні. Тож думаю буде тримати до останнього. Втрачаючи рейтинг і розповідаючи, що «нічого не знав».
P.S. І так, це він на плівках «Алі-Баба». Тільки тут поганий персонаж. «Проводить наради та нарізає задачі переслідувати НАБУ і САП».

Отже, «Алі-Баба». На відміну від героя арабських казок, Андрій Борисович Єрмак, схоже, з «розбійниками» не бореться, а їх очолює.
А значить, має також піти. Що б він не значив для Зеленського.
Бо викорчовувати треба всю систему «5-6 менеджерів», яка згнила, збанкрутувала і докотилась до «двушки на москву».
Тому, до речі, марна спроба розповідати, що так хтось «схиляє президента до капітуляції».
Насправді шлях до капітуляції — це залишити все, як є:
— неефективне забезпечення фронту, коли пролюблюються очевидні зміни, і ніхто з влади не бере відповідальності за необхідні рішення;
— провали у виробництві зброї, коли всім рулять «відкат» чи «шлагбаум»;
— провал зовнішньої політики, коли протоколами про наміри (як-от сьогодні з Францією), технічними угодами (як-от вчора з Грецією) і виконанням давно і в інших умовах ухвалених рішень (як-от з крайнім надходженням європейських коштів) намагаються прикрити втрату ініціативи, нездатність забезпечити проривних рішень та сповзання у безсубʼєктність.
Саме все це треба зупинити, продемонструавши волю до якісних змін. Система «ефективних розбійників» розвалилась. Має прийти система порятунку — доки не пізно

Я дуже не люблю пустобрехів, особливо таких білих пальтечок із тієї самої владної команди. Те, що Желєзняк із продажного Голосу не є людиною Єрмака, не любить Міндіча з Галущенком, а є підручним у іншого друга Zейла — віце-прем’єра Міші Федорова, не робить його насправді опозиційним, а головне таким, що заслуговує на довіру до своїх слів. Він усе одно тягне лямку за членів тієї команди убивць України. І коли їм дозволяють покритикувати Zейла, то геть не з благородних намірів. Там просто в декого в каманді крильця прорізалися й ще пару виявили готовність: а чи не спробувати порулити й нам?

Але коли я кажу, що комусь не можна довіряти й він несе цілковиту туфту, я ж маю наводити якісь докази й цитати. От прошу вам власний запис Желєзняка. Так, він говорить про падіння рейтингів Zейла. Згадує похапцем рейтинг Залужного — без цього навіть владним не можна. Цілковито ігнорує навіть згадку про Порошенка. Це також симптоматично. А далі крутить отого якогось іншого кандидата, за якого мають проголосувати значно збільшена кількість тих, що невизначилися. От хтось не з опозиції, а «поряд з рейтингом Буданова». То я вам привідкрию — це він так відпрацьовує заготовочки про отого цифрового шахрая і злодюгу Мішу Федорова, за якого вже неприховано агітує. Сподобалолся отаке «нове личко»?.

А тепер про пустобрехство. Тупе й розраховане на «особливо обдарованих». Ось основний посил (поза натяками на ще одне «новоє ліцо»):

Рейтинг президента Зеленського упродовж тижня впав приблизно на 40%, і зараз залишається на рівні менше 20%, — народний депутат Ярослав Желєзняк із посиланням на дані трьох закритих соціологічних досліджень, які захопили і початок «Міндічгейту».

Перше — запахло маніпуляцією про аж три якісь закриті експрес-дослідження, про які ніхто не знає, а він поінформований. Друге «захопили і початок «Міндічгейту»». Тобто не експрес-дослідження вже виявляється. І не під зміну настроїв після викриттів. А результати він малює, ніби це саме чітко упродовж минулого тижня було проведено. Знову, це звичайна побрехенька, придумана самим депутатом буквально на ходу.

Третє. Він чітко говорить про електоральні рейтинги, а не про довіру. Знову все змішав. Але головне числа: рейтинг Zейла після скандалу біля 20% (а не забагато, якщо й до скандалу був на цьому ж рівні) і впав на 40%, тобто, скоротився майже вдвічі. Ви вчиталися в цю дурню??? Тобто, до Міндіч-гейту електоральний рейтинг Zе був 60%??? Не довіри, а електоральний!!!

Та він за всіма реальними опитуваннями від 2020 року ніколи не піднімався вище 30%, до вторгнення був зафіксований якраз на рівні цих 22% зрівнявшись з рейтингом Порошенка. Далі довго електоральних замірів не робили, лише довіру. А перші саме електоральні дали трохи більше 20%. Які в біса 60%? Він що, белени об’ївся, чи вважає своїх глядачів кінченими ідіотами?

Станом на весь цей рік електоральний рейтинг у Zе дійсно був десь трошки нижче 20%, що вже само по собі неймовірно багато  після всього зла, яке він натворив. І навіть відверті фальсифікатори Банкової малювали Zейлу десь понад 30%, що було такою тупою брехнею, яку навіть їхні пропагандисти цитувати соромилися. А в Желєзняка він був 60%. Це вже навіть не дурка, а просте махання язиком з вірою, що твої глядачі кінчені ідіоти.

А оте «рейтинг обвалився удвічі» дає взагалі якусь дурню: бо при нинішньому (за Желєзняком) це мав би бути первісний — 20%+20%= 40%, а не 60%. А сам обвал удвічі від тупо закладених ним 60% дав би 30%, що б означало велике й неможливе зростання, а не падіння. Отака тупа дурочка. Депутат просто захотів закласти в голови своїм глядачам: «Чекайте на нове новоє ліцо». А все решта було для роздування щік і додання туману. А воно ж он як по тупому получилося.

Тому зайвий раз нагадую: коли вам щось проповідують представники влади чи їхні прислужники, будьте особливо уважні. Бо вони майже завжди брешуть. А їхнє завдання — змусити вас у цю брехню повірити.

Чорновіл

Последние новости

Крим без води. Кому потрібна Каховська гребля

До 2014 року Автономна Республіка Крим та місто Севастополь були глибоко інтегровані у водогосподарський комплекс материкової України. Історично Крим –…

10 часов назад

Хто і чому залишив країну без ракетного щита?

Україна могла зустріти 24 лютого сотнями ракет. Хто і чому залишив країну без ракетного щита? У період з 2014 по…

13 часов назад

«Східна Малопольща» як польська «Новоросія»

«Східна Малопольща» як польська «Новоросія»: Чому Київ не має права мовчати Сучасний колоніалізм не потребує окупаційних адміністрацій чи військових гарнізонів.…

13 часов назад

Білорусь завершує будівництво воєнної інфраструктури вздовж кордону з Україною

Президенту Володимиру Зеленському доповіли про фактичне завершення будівництва військової інфраструктури, доріг та баз зберігання боєприпасів вздовж українського кордону в Білорусі, що…

14 часов назад

Багатокілометровий затор перед Керченським мостом. СУПУТНИКОВІ ФОТО

Перед Керченським мостом в окупованому Криму утворився багатокілометровий затор.  Про це пише проєкт "Схеми". Що відомо? На супутникових фото за 24 червня…

14 часов назад

Мадяр: Очищення Криму від хробаків

Різнобарвʼя цілей Птахів СБС на окупованій території у оперативній глибині противника - вночі 25 червня відпрацьовано 38 цілей. Серед них…

14 часов назад