Албанія від сьогодні вакцинуватиме своїх громадян вакциною Pfizer

115
Чому Степанов має засунути у сраку свої російські і китайські бодяги?
І чому українці мають тиснути, аби нас вакцинували нормальною вакциною, як європейських сусідів.
Поки уродженець Сковородіно Амурської області єбланив і лагодив сімейний бізнес на ковіді — Албанія відсьогодні вакцинуватиме своїх громадян. Яких десь під три мільйони.
Не шкарпетки забороняє. Не домашні капці і сковорідки, як в моєму новусі під боком.
А вакцинуватиме своїх громадян американською вакциною. Кращою із кращих. Тому врешті і не дивно, що маленька небагата Албанія офіційний кандидат на вступ у ЄС.
Уряд Албанії отримав 500 тис. доз вакцини від COVID-19 компаній Pfizer та BioNTech.
1 січня прем’єр-міністр Рама оголосив, що перші 10 750 доз вакцини надійдуть до Албанії на третьому тижні січня.
Ще 30 250 доз надійде у лютому, а решта надходитиме щомісяця відповідно до урядового плану щеплень, який ще не оприлюднений. Але він є.
А що у нас. Я пам’ятаю, як ще у липні в ефірі у Савіка Шустера колишній прем’єр Гройсман прямо в очі нинішньому — Шмигалю сказав наступне: складайте план вакцинації, щоби Україна серед перших отримала кращу сертифіковану вакцину. Ще у липні!
Із того, що я читаю, Шмигаль лише…8 січня спромігся попросити допомоги у Єврокомісії з купівлею вакцини. Тобто півроку не робив ніхрєна. Натомість у нас Степанов рекламує російську бодягу, а Зеленський домовляється про китайське лайно. Особливо радують аргументи: «не чіпайте «Спутник V», бо це бєзполітікі.
Тому або нормальна вакцина, або нах. Я також прошу утримуватись від емоцій «хай виборців Зе вакцинують «спутніком». Ця срань ніяким чином не має попасти для пересічного українця. І щоб ми ще платили за це гімно мільярди. Або американська вакцина — або на вихід в Амурську область. Степанов може ще і батька, фаната динири з собою взяти.

«Я вважаю, що ці 16 днів, які ми відвели на цей карантин, можливо було до них підготуватися. Що таке підготуватися? Точно було можливо розрахувати, яка кількість нових шкарпеток або футболок потрібна людині на цей час»

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов

Якийсь тотальний сором, сором за те, що у всьому світі ефективно борються з ковід, нормально тестують та вже почали вакцинувати, а ми забороняємо в магазинах купувати шкарпетки, дезодоранти та лампочки, бо то є тотальна загроза розповсюдженню коронавірусу.
Треба додати те, що Степанов підтвердив факт спроби зареєструвати в Україні вакцину «Спутник V», це ж просто абсурд. Вакцину, яка йде з країни агресора, вони будуть розглядати для реєстрації, просто божевілля у чистому вигляді.
Щеплення від COVID-19 у світі вже отримали близько 15 млн осіб. А ми не те, що не домовились про нормальні вакцини Pfizer, ми навіть не зареєстрували жодну з тих, які не викликають питання, але розглядаємо можливість реєструвати російську…
Зеленський дуже любить все порівнювати з Ізраїлем, так от в цій країні, де влада дбає про своїх громадян, а не зневажає як в Україні, на 100 тис населення вакциновано вже 20%, а в Україні ще навіть і не думали про реєстрацію, закупівлі та логістику.
Тому що красти на дорогах, з коронавірусного фонду, купувати елітні машини, будинки, квартири, набагато легше, ніж забезпечити здоров’я нації. Краще ввести черговий карантин, покататись на лижах в Буковелі, бо втомився.. та заборонити труси продавати, бо то є страшенна небезпека…
Влада мерзотників та ворогів, яка повинна піти і якнайшвидше.

Поделиться:
Загрузка...