Аеропорт «Київ» евакуйовано через панічний страх Зеленського

26
Понеділок післязавтра, а «у Зеленського» вже почали «підготовку» до прильоту Порошенка.

У міжнародному аеропорту «Київ» (Жуляни) евакуюють людей. За словами пасажирів, на місці перебувають рятувальники. Причин евакуації пасажирам не пояснили.
В ОП істерика. Для цього вже на понеділок можуть готувати сценарій повного закриття аеропорту, а також введення обмежувальних заходів біля нього. Розуміють — вже в понеділок там будуть тисячі українців.
Існує ймовірність, що літак з Порошенком захочуть посадити в іншому місці (Бориспіль, чи навіть взагалі інше місто) і затримати його розуміючи що у аеропорті «Київ» це буде неможливо.
У Зеленського вважають що Україна це Росія/Білорусь-2 і тут можна йти «по бєспрєдєлу». В час масштабної загрози з боку агресора зелені фактично дають карт-бланш путіну на кордонах з Україною.

Андрій Смолій

У аеропорту «Київ» (Жуляни) евакуюють людей. Причин евакуації пасажирам не пояснили 🙂
Я думаю то все від панічного страху Зеленського перед поверненням Порошенка.
Мріє повторити російський сценарій, де літак з Навальним примусили сісти в інший аеропорт, щоб уникнути зустрічі з його прихильниками.
Зеленський, затям — Україна не Росія, тому незалежно де приземлиться літак з Порошенком, в Жулянах чи Борисполі, у випадку його арешту ми все-одно точно знаємо, що причина — сидить незмінно на Банковій. Ми тебе знайдемо 🙂
P.S. На світлині аеропорт в Жулянах, як його уявляє Зеленський

Віктор Уколов

Поделиться:
Загрузка...