А є відео з доказами того що «друг» був в тій машині?

50
От чого не забереш в Зеленського — так це бажання похайпувати на будь-чому на чому можна і не можна і використати це на свою користь.

А чому коли ти не знаєш хто це зробив і чому, ти заявляєш що це особистий привіт тобі?
І чому вбивства сотень військових, обстріли Авдіївки, Золотого та сіл на лінії фронту — це не особистий привіт тобі, а обстріл авто помічника в той час коли ти далеко — це особистий привіт тобі?
Чому це не особистий привіт йому, а не тобі? Ти ж не знаєш хто це зробив…
Чому це не особистий привіт йому від тебе, в світлі чуток про сварку та/чи твого бажання хайпанути?
Чому це не особистий привіт тобі від нього? Недавно ж відкривали справу проти Гео Легоса за фактами нібито фейкового замаху на його життя з метою отримання політичних дивідендів? Чим ця історія інша? Хтось вже спростував цю версію? В світлі сварки? Ти ж не знаєш хто це зробив…
Ну і взагалі.. а є відео з доказами того що «друг» був в тій машині? Бо відео з Трухіним нема, незважаючи на купу свідків..
І ще ті розмови про вашу команду, яку ніхто не зупинить)))
А хто сказав. Що це зробила не ваша команда? Бо на фоні останніх подій ваша «команда» — це той ще серпентарій. Чого варті лише одні срачі з Разумковим.
Можливо ці спроби похайпувати і принесуть якісь сіюмінутні результати, можливо навіть суттєві, але точки зору стратегічної такі речі приведуть лиш до втрат.
Бо ніхто більше в це вірити не буде. Навіть якщо це буде справжнім.
Бо повісити це на когось стороннього не вдасться. Оскільки характер, спосіб дій, занадто багато запитань вже зараз, говорять про те що ніхто сторонній до цього відношення не має. А це чергове шоу.
Бо слуги і служанки можуть наочно поглянути на те що вони лиш знаряддя, яке використовують. І так само можуть використати і їх, при тому що їх не жаль.
І останнє: а що це за сентенція така «найголовніше — це мій друг»? «Мій друг» — це корупція.
І не можна записувати відосики після фейкового нападу на Беленюка (а потім тихенько закривати справу) чи як в цьому випадку, не знаючи нічого, розказувати що це проти мене, але мовчати коли вбивають військових, розстрілюють мирні міста чи нападають в День Незалежності на колишнього президента.
Розслідувати злочини треба не тому що хтось комусь друг, чи хтось комусь недруг. Ми ж чесну країну будуємо чи ні?
Mason Lemberg
СБУ заявила , що з 19 року Зеленському 22 рази погрожували насильством. Це серйозно, погодьтеся!
Європейська Солідарність ініціює створення ТСК за фактом насильства проти Зеленського . Головою ТСК ми пропонуємо обрати Мар‘яну Безуглу, вона молодець, швидко все розкриє.
Ми делегуємо в ТСК Софія Федина/ Sofiya Fedyna, ти ж не проти, Софійка?
P.S. Водію пана Шефіра бажаємо одужання.
Iryna Gerashchenko
Забаненный по всем фронтам Serg Marco передает привет и имеет сообщить следующее по обстрелу.
«Так, поехали.
Что мне не нравится в этом.
Стрельба велась очень кучно, но блин почему то в водительскую дверь. Это типа совпадение такое, или так и было задумано? Если машина бронированная, то стрельба в дверь- это самое безопасное место.
Пассажир сидит по обратной стороне от водителя сзади. Почему туда не было сделано ни одного выстрела?
Почему нет фото салона машины внутри? Если водитель ранен, то с места события должны быть фото/видео эвакуации, кровь в салоне, в общем все что сопутствует поражению живой силы в машине.
Возможно что машина просто добронирована.
Судя по стеклу, который не пробили пули, стрельба велась либо ослабленным 7.62 (Венедиктова сказала что 7.62), либо чем то с меньшей энергией, похоже на 9 мм пистолетный выстрелянный с пистолета/пулемета. Если там был 9х21, то в добронированой машине он может только писос поцеловать. А прицельная стрельба в бронелист карты двери многое обьясняет, так как при добронировании трудно установить «правильные» бронестекла что держат хотя бы 7.62, они очень тяжелые и нужно вносить нехилые изменения в конструкцию авто. А вот установить стекло что удержат девятку- можно. Но по итогу решили не рисковать и туда вообще не стрелять видимо. Странно, так как в стеклах вообще нет ни одной пробоины.
Обстрел карты двери тоже довольно странный. Пули ложились в зону, где находится кресло водителя. В место силуэта водителя по странному совпадению не пришло ни одной пули. Что указывает на то, что на нападение взяли человека который стреляет…хм, посредственно…мягко говоря.
Ну и про то что расстрел авто лучше делать с обоих сторон, раз уж за него взялись, а не только со стороны водителя- это логично. Почему нападающий решил атаковать со стороны водителя, а не пассажира- загадка.
Я не утверждаю что нападение- фейк. Но первично, на первый взгляд то что продемонстрировано в СМИ, очень похоже на постановку.
Единственное что хочу отметить- постановка сделана качественнее чем у Гриценко, там машину Онотоле вообще с пневматики обстреляли, но все равно возникают вопросы».

Поделиться:
Загрузка...