США виділять Україні ще понад $660 млн

29

 У Палаті представників Конгресу США з’явився законопроект, який передбачає виділення допомоги для України в розмірі додаткових $663,465 млн впродовж року

gdb.voanews.com

Про це повідомляє Укрінформ.

Виділення коштів передбачає законопроект "Щодо виділення асигнувань для Державного департаменту, зарубіжних операцій та суміжних програм на 2017 фінансовий рік, а також на інші цілі".

"З коштів, передбачених цим законом, не менш як $337,857 млн мають бути доступними для отримання допомоги Україні", — йдеться в розділі 7069 законопроекту.

При цьому вказується, що на додаток до цієї суми в якості підтримки також виділяється $325,608 млн, у тому числі за рахунок кредитних гарантій. Щоправда, зазначається, що фінансування виділятиметься за умови "попередніх консультацій з відповідними комітетами Конгресу, а також дотримання звичайних процедур інформування комітетів з асигнувань".

Крім того, в тексті документу йдеться, що жодні бюджетні кошти США не можуть бути надані урядові будь-якої пострадянської країни, яка підтримала російську анексію Криму, а також на фінансування заходів чи програм, які визнають суверенітет РФ над українським півостровом.

При цьому прописуються заходи для адміністрації США, спрямовані на те, щоб орієнтувати міжнародні фінансові інституції голосувати проти будь-якої форми підтримки країн, в тому числі, позик, кредитів, гарантій, якими порушується суверенітет і територіальна цілісність України. Ці умови залишатимуться чинними, поки Україна не відновить свій суверенітет над Кримом, наголошується в законопроекті.

Поделиться:
Загрузка...