РФ готується до можливого збройного конфлікту з Європою

37

 Війна, яку веде Росія на території України, — це тільки перша фаза можливого майбутнього протистояння з країнами Заходу та НАТО саме на території Європи

Про це у програмі "Про політику" з Сергієм Руденком на Еспресо.TV сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький.

"В цьому році розвідки багатьох країн світу робили таку ж оцінку як канадські спеціалісти. Канадські колеги ще раз довели те, що багато заходів, які здійснює Росія як на території України, так і на території країн Балтії, країн колишнього СРСР це демонстрація сили і бажання Росії відстоювати свої інтереси за будь-який рахунок, включаючи військову силу", — сказав представник військової розвідки.

За його словами, це підкріплюється не тільки заявами, а і широкомасштабними заходами з оперативно-бойової підготовки, зокрема, нарощуванням угруповання російських військ на південно-західному та західному напрямках.

"Йде стратегічне розгортання збройних сил РФ, яке є одним з етапів підготовки до можливого збройного конфлікту з Європою. Це відбувається на кордонах з Україною та на кордонах Балтії", — резюмував Скібіцький.

Поделиться:
Загрузка...