Тривають навчання 25-ї окремої повітряно-десантної бригади

31

 На Дніпропетровщині пройшов черговий етап батальйонних тактичних навчань 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Високомобільних десантних військ.

mil.gov.ua

В ході тактичного навчання, було відпрацьовано штурмові дії авіації в інтересах повітряного десанту. Нанесення реактивною артилерією вогневого ураження по виявленому противнику в районі площадки приземлення. Одночасно один з підрозділів повітряно-десантного батальйону здійснив десантування бойової техніки та особового складу на літаках Іл-76 та Ан-26.

По приземленню повітряний десант відпрацював збір на площадці приземлення, здійснення пошуку та захоплення умовного об’єкту противника чим забезпечив прикриття флангів для виконання дій рейдового загону.

В той же час сили рейдового загону здійснили виявлення батареї реактивної системи залпового вогню з підрозділами охорони умовного противника та за підтримки засобів ураження старшого начальника її знищили.

Після виконання поставлених завдань батальйонна тактична група здійснила марш в район відновлення боєздатності та зосередилися у визначеному районі.

mil.gov.ua

P.S. 

Поделиться:
Загрузка...