«Переименовали гады»: Вилкул требует отмены переименования Днепропетровска

47

 Депутаты от "Оппозиционного блока" Александр Вилкул и Дмитрий Колесников требуют от парламента отменить переименование Днепропетровска в Днепр.

Соответствующий проект постановления зарегистрирован на сайте ВР.

Также Вилкул выразил свое негодование на странице в Facebook.

"Переименовали гады Днепропетровск и Днепродзержинск. По закону депутата от "Укропа" Денисенко. Поддержали все провластные партии", — возмутился он.

По мнению представителя "Оппоблока", "Верховная Рада, выбранная во время войны для войны, продолжает раскалывать общество".

Также Вилкул утверждает, что парламенту переданы 300 тысяч подписей против переименования. Кроме этого, нардеп сообщил, что собирает "подписи в Раде в Конституционный суд".

P.S. 

За радянських часів українським поетам негласно, але дуже суворо заборонялося складати вірші про море.
Нація відтіснялася від моря.

Саме тому старовинні Олешки, ворота Київської Русі на Чорному морі, блюзнірськи перейменували на Цюрупинськ.
В Середньовінчих Олешках постійно було багато купців і дипломатів. Там київські князі часто зустрічали своїх дружин, яких брали з-за моря. Як пишуть, там Ізяслав Мстиславич зустрічав свою другу дружину грузинську царівну Русудан.

1154 р. "На ту ж осінь послав отець Мстислава назустріч | мачусі [Русудан], з Володимиром Андрійовичем і з берендичами. І ходили вони до [города] Олешшя… Послав Ізяслав удруге сина свого Мстислава назустріч мачусі своїй [Русудан], бо вивів був [Ізяслав] із Обез жону собі, цесареву дочку. І зустрів її [Мстислав] у порогах, | і привів її до Києва".

А щодо більшовика Цюрупи, є анекдот: Прийшли до Леніна ходоки, кажуть, нема їсти. Він їм: То жеріть траву. -То ми ж будемо мукати, як корови. Ленін: А от ми з’їли з Політбюро цистерну меду, і не гудимо.

Також дуже втішений за Сновськ на Чернігівщині, кол. Щорс, та всі інші міста, що повернули назви.

Олександр Палій

Поделиться:
Загрузка...