У Львові представили унікальні розробки ОПК для Сухопутних військ

64

18-19 травня у Львові триватиме Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ». Цей захід проводиться щорічно на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного і відбувається вже удев’яте.

У заході беруть участь понад 200 представників оборонно-промислового комплексу, провідних науково-дослідних установ, навчальних закладів та волонтерських організацій. Крім того, до роботи на конференції долучились професори та науковці відповідного профілю із Чехії та Польщі.

Науково-практичний захід умовно поділяється на сім секцій присвячених перспективам розвитку озброєння і військової техніки механізованих і танкових військ, спеціальних військ, ракетно-артилерійського озброєння, розробці та модернізації озброєння і військової техніки Сил спеціальних операцій, частин і підрозділів Високомобільних військ та розвідки, актуальним проблемам розвитку систем управління військами тощо.

Окрім військових науковців та представників оборонних підприємств, до проведення конференції залучено керівний склад окремих бойових підрозділів, офіцерів-учасників АТО. Адже окрім обговорення теоретичних питань, під час конференції одночасно відбувається виставка новинок оборонно-промислового комплексу. Представлено як окремі екземпляри, які лише проходять різні ступені випробувань, так й серійні вироби, які в процесі експлуатації зазнали доопрацювань та технічних покращень. Залучення військовослужбовців з бойовим досвідом дозволить виробникам визначити приоритетні напрямки роботи, вивчити попит армійців на техніку та озброєння, а також отримати, так би мовити «технічні завдання» для подальших розробок.

Начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук підкреслив, що цього року на виставці представлено понад 40 підприємств оборонно-промислового комплексу, провідних науково-дослідних установ, а також приватних компаній зі всієї України.

Виробники представили 500 зразків озброєнь та військової техніки. Починаючи від лінійки бронеавтомобілів КрАЗу і завершуючи модернізованими комплектами для швидкого зведення фортифікаційних споруд. Також є БПЛА, апаратура зв’язку, розвідки, навігаційні системи, прилади РХБ розвідки та детектори радіаційного випромінювання, інженерно-саперне обладнання, різноманітне тактичне спорядження для підрозділів Сухопутних військ тощо.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...