Нацгвардія отримала першу партію новітніх БТР-3Е1Д

37

Першу партію з 6 новітніх бронетранспортерів БТР-3Е1Д передав ДП «Київський бронетанковий завод», який входить до складу ДК «Укроборонпром», Національній гвардії України.

Бронемашини оснащені чотиритактним 6-ти циліндровим дизельним двигуном з рідинним охолодженням Deutz BF6M1015CP і автоматичною трансмісією Allison типу 3200SP.

«Укроборонпром» оснащує українську армію всією необхідною на фронті зброєю і технікою. Наш пріоритет – щоб військові з’являлися на полі бою в повній амуніції. Ми відправляємо на фронт інноваційні вітчизняні серійні зразки та зміщуємо акценти з модернізації існуючою техніки на виробництво нової, надсучасної», – наголосив Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов.

Київський бронетанковий завод системно надає якісну та сучасну техніку Збройним Силам України, значно посилюючи позиції солдат в зоні АТО.

Нагадаємо, у 2016 році «Укроборонпром» взяв курс переходу на високотехнологічне виробництво, міжнародні стандарти (НАТО) та оснащення армії сучасними зразками озброєння.

За результатами 1 кварталу 2016 року «Укроборонпром» передав ЗСУ рекордні півтисячі озброєння та військової техніки. Зокрема, 340 одиниць нового озброєння, серед якого вітчизняні безпілотники, новітні міномети, ракети і бронетехніка, а також 161 одинцю відремонтованого та модернізованого ОВТ.

P.S. БТР-3Е1Д – современный украинский бронетранспортер, предназначен для транспортировки личного состава мотострелковых подразделений и их огневой поддержки в бою.

В десантном отсеке БТР-3Е1Д размещается до 8 пехотинцев, которые заходят в машину и выходят из нее через двухстворчатые бортовые двери с каждой стороны корпуса. Нижняя часть двери опускается вниз и формирует ступеньку, а верхняя часть открывается в сторону по ходу движения машины. На крыше также имеются люки.

Рулевое управление оснащено гидроусилителем руля. Для повышения маневренности четыре передние колеса выполнены рулевыми. БТР-3Е1Д оборудован централизованной системой регулировки давления в шинах, что позволяет водителю быстро менять давление для преодоления трудных участков бездорожья.

 

Поделиться:
Загрузка...