Голова Військового комітету НАТО відвідав навчальний Центр ВДВ

27

 У Житомирі, на базі навчального Центру Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, відбулась робоча зустріч керівного складу Командування ВДВ на чолі з командувачем генерал-майором Михайлом Забродським з головою Військового комітету НАТО генералом Петром Павелом.

Іноземна делегація практично ознайомилися яким чином здійснюється підготовка та бойовий вишкіл військовослужбовців-контрактників, які нещодавно поповнили лави ВДВ. 

Варто зазначити, що голова Військового комітету НАТО генерал Петр Павел разом з курсантами навчального Центру та керівним складом ВДВ з вертольота Мі-8, який завис на висоті 20 метрів, за допомогою сучасного спецобладнання здійснив безпарашутне десантування.

— Виходячи з того, що я побачив, можу підтвердити — ваші десантники дуже добре підготовлені, вмотивовані і з ними приємно спілкуватися та працювати, — поділився враженнями голова Військового комітету НАТО. — Тож я сподіваюся на подальшу плідну співпрацю з українськими військовими. Ми маємо доволі потужну програму військового співробітництва між НАТО й Україною, між іншими країнами та Україною, які можуть бути застосовані в багатьох сферах.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...