Міністри оборони України та Литовської Республіки відвідали оборонні підприємства Харкова

34

Під час робочої поїздки на Харківщину Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак та Міністр охорони краю Литовської Республіки відвідали державні підприємства «Завод імені Малишева» та «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова».

mil.gov.ua

Почесні гості ознайомилися з процесом виробництва та ремонту бронетанкової техніки. Генеральний директор заводу ім. Малишева Олександр Хлонь розповів про виробничі потужності підприємства та проблематику танкобудівельної галузі.

Генеральний конструктор — начальник казенного підприємства «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова» Яков Мормиля ознайомив гостей з сучасними розробками та провів екскурсію цехами заводу.

Міністр охорони краю Литовської Республіки Юозас Олєкас мав змогу наочно переконатися в якості техніки, яка виробляється на підприємстві.

P.S. В рамках визита в Украину делегации Министерства охраны края Литовской Республики, Министр обороны Украины генерал армии Украины Степан Полторак и Министр охраны края Литовской Республики Юозас Олєкас посетили Национальную академию Национальной гвардии Украины в Харькове, Украина, 19 апреля 2016 года

vk.com/vssm

Поделиться:
Загрузка...