РФ над Черным морем отработала нанесение ракетного удара

20

 Разведка Министерства обороны Украины заявляет о том, что два бомбардировщика Ту-160 в воздушном пространстве Краснодарского края отработали нанесение ракетного удара по району пролива Босфор во время проведения учений в Черном море по блокированию пролива Босфор

uacrisis.org (для просмотра кликнуть по изображению)

.Об этом заявил представитель Главного управления разведки Минобороны Вадим Скибицкий на брифинге.

"14 апреля впервые в этом году Военно-космическими силами и авиацией Черноморского флота РФ были отработаны элементы комплексной воздушной разведывательно-ударной операции по блокированию черноморских проливов", — заявил он.

В частности, Россия использовала самолет-разведчик Су-24 и самолет А-50У.

5 самолетов Су-24М в воздушном пространстве юго-западной части Черного моря отработали блокировку военно-морских баз Румынии, Болгарии и Турции.

P.S. 

Вчора, 14 квітня у небі над Краснодарським краєм та Чорним морем повітряно-космічні сили та авіація Чорноморського флоту відпрацювали ударну операцію з блокування Чорноморських проток. Зокрема відпрацьовували умовні нанесення ракетного удару по району протоки Босфор та блокування воєнно-морських баз Румунії, Болгарії та Туреччини. Про ці навчання російського війська розповів Вадим Скібіцький, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Крім того, за його словами, Росія нарощує війська поблизу кордонів з Україною. «Росія підтримує готовність до повномасштабної збройної агресії проти України, демонструючи західним країнам та міжнародним організаціям здатність відстоювати свої інтереси із застосуванням воєнної сили», – заявив Вадим Скібіцький. Для цього у РФ відновлюють раніше розформовані та створюють нові об’єднання, з’єднання і частини як на території країни, так і в окупованому Криму. «У рамках нарощування угруповань, у Західному військовому окрузі заново створюються 1 танкова армія у Москві та 20 загальновійськова армія у Воронежі, які були розформовані у 1999 та 2009 роках відповідно», – пояснив представник воєнної розвідки. За його словами, у Південному військовому окрузі формується нова мотострілецька дивізія у Новочеркаську Ростовської області на основі 33 гірської окремої мотострілецької бригади з Республіки Адигея.

uacrisis.org

Поделиться:
Загрузка...