До Луцька передислокувалась бригада тактичної авіації

57

 Лучан і волинян із всесвітнім Днем Авіації і Космонавтики привітала 7-а бригада тактичної авіації (аеродром Старокостянтинів у Хмельницькій обл.).

vk.com/air_force_ua

Через капітальний ремонт злітно-посадкової смуги на базовому аеродромі в Старокостянтинові до Луцького військового аеродрому передислокувалась вищезазначена бригада, в загальній кількості 14 бортів, з них 12 літаків Су-24М в модифікаціях фронтових бомбардувальників (Су-24М) і фронтових розвідників (Су-24МР), а також 2 навчально-бойові літаки Л-39 "Альбатрос".

За попередніми даними 7-а бригада тактичної авіації пробуде в Луцьку від двох до трьох місяців, поки на базовому аеродромі в Старокостянтинові не завершать капітальний ремонт злітно-посадкової смуги.

Під час перебування в Луцьку бригада виконуватиме планові навчальні польоти за курсом бойової підготовки льотного складу Повітряних Сил Збройних Сил України.

Польоти на наднизькій висоті є нормою для фронтової авіації, тому грім серед ясного неба лунатиме тепер над Луцьком і Волинню чи не щодня. Екіпажі бригади виконуватимуть навчальні польоти на бойове застосування на авіаційний полігон Повурськ в Ковельському районі, де екіпажі фронтових бомбардувальників Су-24М відпрацьовуватимуть навички ракетних та бомбових ударів по наземних цілях, а також навички прориву протиповітряної оборони противника на гранично малих висотах. В свою чергу екіпажі фронтових розвідників Су-24МР контролюватимуть результати цих ударів, а також відпрацьовуватимуть навички ведення повітряної розвідки. А на навчально-бойових літаках Л-39 "Альбатрос" молоді соколи Повітряних Сил Збройних Сил України відпрацьовуватимуть вищезазаначені навички під керівництвом досвідчених інструкторів.

Організація Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ✈"

Поделиться:
Загрузка...