Ремонтники повернули до строю майже тисячу одиниць озброєння та техніки

26

 За неповних два роки особовий склад окремого ремонтно-відновлювального полку оперативного командування «Захід», що дислокується на Львівщині, відновив майже тисячу одиниць озброєння та військової техніки.

mil.gov.ua

Про це розповів командир ремонтно-відновлювального полку полковник Юрій Примаченко.

— Намагаємося якнайкраще виконувати визначені завдання, адже розуміємо, що відновлення боєздатності підрозділів Збройних Сил України є вкрай важливою справою, — зазначив офіцер. — З початку формування, безпосередньо в частині, ми відремонтували понад 100 одиниць та близько 800 зразків озброєння та військової техніки, які отримали «друге» життя в зоні АТО. Це, зокрема, автомобільна техніка, бронетанкова техніка та артилерійське озброєння, — розповів він.

Полковник Юрій Примаченко повідомив, що військові ремонтники за цей час набули практичних навичок та налагодити дієву систему ремонту й відновлення ОВТ в стаціонарних та польових умовах.

Нещодавно відновлена техніка, що пройшла практичне випробування, була передана представникам частин, й після прибуття ешелону — завантажена на платформи та відправлена у бойові бригади.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...