Ізраїль ввів повну блокаду Криму

29

 Рекомендація влади Тель-Авіва не вести в окупованому Криму бізнес з точки зору ізраїльського законодавства означає повну блокаду

Про це під час прес-концеренції повідомив експерт з українсько-ізраїльських відносин, ізраїльський редактор газети Forum Daily (США) Шимон Бріман, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами, офіційний Тель-Авів намагається не роздмухувати тему війни, вважаючи за краще говорити, що "це не наш конфлікт, і ми намагаємося дружити однаково і з Україною, і з Росією, і що ми не ліземо в це пекло", — хоча офіційно Ізраїль і не визнав анексію Криму.

Також журналіст додав, що Ізраїль перестав постачати БПЛА Росії, але і не почав поставляти їх Україні.

При цьому Ізраїль закрив почесне консульство в Криму, як тільки їхній консул підтримав окупацію. А замість цього тут же відкрив почесне консульство у Львові.

"Це в чомусь був такий собі своєрідний сигнал Москві", — зазначив Бріман.

Крім того, посол Ізраїлю в Україні Еліа Білоцерківський виступив із застереженням до ізраїльських бізнесменів про те, що Ізраїль не рекомендує вести бізнес в окупованому Криму, тому найбільші ізраїльські страхові компанії перестали страхувати угоди на півострові.

"По суті, хоча Ізраїль і не говорить це вголос, але є повна блокада з точки зору ізраїльського бізнесу цього півострова: немає ніяких інвестицій, технологій і т.п.", — пояснив Бріман.

Поделиться:
Загрузка...