Шеф-редактор «Інтера» під час сюжету про Майдан назвала Небесну Сотню «х*йньою» ВИДЕО

58

 Під час програми "Подробности недели Интер", яка вийшла в ефір 21 лютого 2016 в сюжеті про Небесну Сотню на телеканалі трапився незрозумілий інцидент. Про це пише видання IPress.ua.

Марія Столярова. Фото:dusia.telekritika.ua

В сюжеті йшлося про родичів загиблих під час розстрілів на Євромайдані 18-21 лютого 2014 року. Одразу перед словами ведучого телеканалу в ефірі прозвучали слова Марії Столярової з московським акцентом "Ну-ка давайте заканчивайте эту х*ню", розповідає видання.

Як стало відомо, Марія Столярова — громадянка Російської Федерації, раніше працювала на російському телеканалі "Рен ТВ". Вона стала відомою завдяки проекту "Я была на войне". Вона – автор репортажів про ситуацію на сході України для телеканалу Рен ТВ, пишуть журналісти IPress.ua.

Як стверджує видання, в одному зі своїх інтерв’ю Столярова заявила, що в Україні триває громадянська війна, а українці і росіяни — один народ.

Слід нагадати, що 51% акцій телеканалу "Інтер" належить холдингу UA Inter Media Group , який минулого року був куплений компанією GDF Media Ltd Дмитра Фірташа. 20% – екс-голові адміністрації президента Віктора Януковаича Сергію Льовочкіну, ще 29 % – російському "Первому каналу", зазначили у виданні.

Поделиться:
Загрузка...