Відкриття нового навчального корпусу ракетно-артилерійського озброєння в Одесі

39

 В Одесі відкрили новий навчальний корпус для майбутніх фахівців ракетно-артилерійського озброєння

У Військовій академії в Одесі відбулося урочисте відкриття нового навчального корпусу ракетно-артилерійського озброєння.

В урочистому заході взяли участь начальник Військової академії м. Одеса генерал-майор Олег Гуляк, викладачі, ветерани військової освіти, а також офіцери та курсанти вищого військового навчального закладу.

У своєму звернені до присутніх начальник Військової академії м. Одеса генерал-майор Олег Гуляк зазначив, що в сучасних умовах вимоги до підготовки фахівців ракетно-артилерійського озброєння для українського війська постійно збільшуються, відповідно до цього збільшується і державне замовлення на їх підготовку. Тож з відкриттям нового навчального корпусу факультету зроблено серйозний крок на шляху до подальшого вдосконалення процесу підготовки майбутніх офіцерів Збройних Сил України.

У новій будівлі курсанти та слухачі вчитимуться в просторих і комфортних аудиторіях, спеціалізованих класах, лекторіях, конференц-залах. Крім того, обладнано навчально-тренувальний комплекс.

— Торік наші курсанти впродовж трьох тижнів проходили стажування в зоні АТО. Там вони, майбутні начальники служб тилу та ракетно-артилерійського озброєння, сиділи не за партами, а займались справжньою роботою в бойових умовах, на практиці застосовуючи те, чого навчилися у Військовій академії. Курсанти ремонтували та відновлювали підбиту ворогом техніку, артилерійські системи, розгортали польовий заправний пункт та польовий пункт харчування для бойових частин. Це була така практична робота, яка помилок не вибачає, її треба зробити якісно та у найкоротші терміни. І вони, 20-річні юнаки, виявляючи свої найкращі якості, всю свою енергію і потенціал, гідно витримали цей складний іспит, — підкреслив генерал-майор Олег Гуляк.

Варто зазначити, що сьогодні навчальна база нового корпусу оснащена сучасними засобами навчання, тож курсантам та офіцерам-слухачам надані широкі можливості для самостійної підготовки й активного використання технічних нововведень.

vk.com/vssm

Поделиться:
Загрузка...