Захватившим отель «революционерам» выдвинули ультиматум

66

"Революционерам", которые вчера, 20 февраля 2016 года, захватили отель "Казацкий" в Киеве, выдвинули ультиматум. Они должны покинуть здание до 12:00, сообщает Еспресо.TV со ссылкой на собственные источники.

Захватившим отель "Казацкий" в Киеве выдвинули ультиматум

Как отмечается, в случае, если активисты откажутся добровольно покинуть здание захваченного отеля "Казацкий", против них будут применяться силовые действия.

P.S. Олександр Палій, політолог, аналізує заяви групи людей, які називають себе «Радикальними правими силами»

Олександр Палій, політолог

— Як це нам розуміти та трактувати? Що зараз відбувається зараз у Києві?

Олександр Палій: Очевидно, що це російська провокація, яка використовує неприкаяність частини люмпенізованого населення.

— Чому саме люмпенізованого?

Олександр Палій: Люди, які працюють, щось роблять, волонтерять — не розчаровуються. Вони не кажуть, що все пропало, все не так, а роблять свою справу. Тому розчарування зараз значно менше, ніж після Помаранчевої революції.

За соціологічними даними у Революції Гідності брало участь близько 10 млн людей, враховуючи учасників по регіонах, тих, хто допомагав грошима та чим міг. І ці люди далекі від розчарування. А люди, які сьогодні беруть участь у тому, що відбувається в Києві, використовують момент задля самоутвердження. Цим авантюризмом окремих людей користується Росія.

— Яку перспективу можуть мати подібні заклики?

Олександр Палій: «Відновити конституційний лад» та «нам потрібна критична маса людей» — це просто прикриття. Ніякої «критичної маси» не буде. Навіть якщо її «підвозитимуть» — це будуть очевидні тітушки. Дуже важливо розуміти: те, що відбувається, — спроба не Майдану, а Антимайдану.

— Як на це потрібно реагувати?

Олександр Палій: По-перше, потрібно з’ясувати, хто це проплатив. А по-друге, вичислити, чи немає там прямої агентури (а вона, скоріше за все, є)

Василь Шандро

P.P.S. Всім кому цікаві новини про "Майдан 3" запрошую на кремлівський сайт "русская вєсна"
такої підтримки кремльовських ЗМІ, ще жоден Майдан не мав…

Костянтин Олійник

rusvesna.su

 

Поделиться:
Загрузка...