Турчинов відвідав передові оборонні рубежі ЗСУ ВИДЕО

18

 Секретар РНБО України Олександр Турчинов відвідав передові оборонні рубежі Збройних Сил України у зоні проведення АТО, які зазнають найбільших обстрілів з боку російських окупаційних військ.

rnbo.gov.ua

О.Турчинов побував на оборонних позиціях наших військ в районі Зайцевого, Майорського, а також у районі Донецького аеропорту, Опитного та шахти «Бутівка».

За словами О.Турчинова, не було жодного дня, коли б російські окупаційні війська та терористичні угруповання не порушували Мінські угоди і не обстрілювали наші позиції. «Так і сьогодні, під час нашого перебування в районі Донецького аеропорту, вівся вогонь по наших позиціях», — наголосив він.

Перебуваючи на передовій, О.Турчинов перевірив надійність оборонних рубежів та ефективність захисту особового складу, який перебуває в епіцентрі вогневих провокацій. Секретар РНБО України також перевірив логістичне забезпечення першої лінії оборони та матеріально-побутові умови проходження служби нашими військовими.

Секретар РНБО України також провів нараду з керівництвом антитерористичної операції за участю представників Міноборони та Генерального штабу щодо протидії агресії з боку окупаційних підрозділів Російської Федерації.

rnbo.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...