Іран передумав купувати російські танки Т-90

32

Іран не буде закуповувати російські танки Т-90 і розраховує на власне виробництво подібної бронетехніки.

Про це заявив командувач сухопутних військ Ірану бригадний генерал Ахмад-Реза Пурдастан, повідомляє російська агенція ТАСС.

«Виробництво танків у країні налагоджено. І наразі ми не потребуємо придбання їх за кордоном. Виходячи з можливостей країни, зараз придбання танків Т-90 виключено, і ми хочемо виробляти бронетехніку у себе в країні», — пояснив Пурдастан рішення іранського генштабу.

Раніше в грудні 2015 року генерал Пурдастан заявляв, що збройні сили Ірану мають намір закупити російські танки Т-90 і відповідну пропозицію було передано в генеральний штаб збройних сил Ірану.

За офіційними даними, на сьогодні основу бронетанкових сил Ірану становлять танки Т-72, які випускаються оборонними підприємствами країни.

Нагадаємо, Іран анонсував закупівлю до 400 літаків після скасування санкцій. Згідно з контрактом, перші літаки Airbus повинні прибути в Іран до 20 березня.

Як повідомлялося, з Ірану 16 січня зняли міжнародні санкції. Це сталося після публікації доповіді Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ), в якій йдеться, що Іран виконав всі умови угоди, що передбачає заморожування його ядерної програми.

Поделиться:
Загрузка...