Роман Романов про успіхи «Укроборонпрому»

29

 

P.S. Снайперська гвинтівка ВМ МП-УОС

Снайперська гвинтівка ВМ МП-УОС була розроблена фахівцями державного підприємства «Укроборонсервіс».

Це глибока модернізація гвинтівки Мосіна калібру 7,62 міліметра зразка 1891/1930 років. Зброя приведена у відповідність зі стандартами НАТО. Нова снайперська гвинтівка розроблена під патрон 7,62х54 міліметра, має стовбур довжиною 730 міліметрів. Скорострільність її досягає 20 пострілів на хвилину. Патрони подаються з коробчатого магазина по 5 або 10 патронів. Гвинтівка ВМ МП-УОС оснащена оптичним прицілом і складними телескопічними сошками Harris SBR.

У ході модернізації була збільшена і дальність стрільби і зменшена віддача при стрільбі. За рахунок використання глушника звук пострілу істотно зменшений, тому гвинтівку можна застосовувати приховано.

В рамках переобладнання гвинтівки Мосіна в конструкцію її були внесені і інші зміни. Приклад і дерев’яна ложа замінені новою ложею, яка виготовлена з полімерних матеріалів і алюмінієвого сплаву, а також регульованим прикладом і пістолетною рукояткою. Постійний магазин був замінений коробчатим окремим магазином з однорядним розташуванням патронів. Для установки глушника або дульного гальма-компенсатора на дуловій частині стовбура передбачена різьба. Усі комплектуючі і деталі, які застосовуються для модернізації гвинтівки, українського виробництва.

Дана зброя також виготовляється на експорт. Конструкція гвинтівки відрізняється високою надійністю. Зручний приклад, обвіс і вивішений ствол покращує точність стрільби, що є величезною перевагою серед аналогічних зразків зброї.

stailker

 

Поделиться:
Загрузка...