Порошенко объявил 2016-й годом Воздушных сил Украины ВИДЕО

41

 Президент України заявив про те, що у 2016 році буде продовжено реформування Збройних Сил країни, зокрема, буде проведено реорганізацію Повітряних Сил, продовжиться створення Сил спеціальних операцій, відновлення бойового складу Військово-Морських Сил та розвиток Високомобільних десантних військ.

gov.ua

«2016 рік мною оголошено роком Повітряних Сил. У контексті цього передбачається провести реорганізацію та підвищити ефективність Повітряних Сил, у першу чергу, це стосується протиповітряної оборони», – сказав Президент під час відвідання 44-ї окремої артилерійської бригади ЗСУ в Тернополі. Він зауважив, що необхідно не лише відновити озброєння та техніку ППО, але й навчити людей користуватися високотехнологічним обладнанням і бути готовими до його застосування.

Предполагается завершить формирование новых, оптимизировать и нарастить боевые способности существующих воинских частей по уровню подготовки планируется держать боєготовими около 200 боевых воинских частей и подразделений. Проведение интенсивной боевой подготовки признано приоритетным в финансировании всех родов и видов ВСУ", — подчеркнул глава государства, gov.ua


 

Поделиться:
Загрузка...