У війська надійшли нові тягачі підвищеної прохідності КрАЗ-6446

36

 Збройні Сили України продовжують поповнюватися новими зразками озброєння та військової техніки.

mil.gov.ua

Нещодавно до парку автомобільної техніки окремого ремонтно-відновлювального полку оперативного командування «Захід» на Львівщині надійшли нові сідлові тягачі підвищеної прохідності КрАЗ-6446. Технічні характеристики цих евакуаційних машин не поступаються зарубіжним аналогам, а головною перевагою є вітчизняне виробництво та наявність запасних частин.

— Нова техніка надійно та ефективно замінить старі чотиривісні тягачі МАЗ-537, які виготовлялися до кінця 80-х років у Мінську, — запевнив заступник командира полку з озброєння підполковник Андрій Бойко. — Вже незабаром ми залучатимемо нові КрАЗи до завдань з евакуації та переміщення озброєння та військової техніки.

P.S.

 Помимо того, что данный автомобиль является серийный и имеет полную комплектацию запчастями украинского производства, он еще и соответствует нормам Евро 4. При этом данное соответствие никоим образом не сказалось на его мощности и тягач, при собственном весе в 18 тонн, способен буксировать прицеп с грузом массой до 60 тонн.

Кстати, полуприцеп к данному тягачу имеет рессорную подвеску производства OSMAN KOC, имеющую максимальную нагрузку в 61 тонну.

zloy-odessit

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...