Спецоперація в Авдіївці: затримано 100 осіб ВИДЕО

18

 У ході антидиверсійної спецоперації СБУ в Авдіївці Донецької області було затримано близько 100 осіб, більшість з яких вже відпущені, заявив радник голови СБУ Юрій Тандит в ефірі телеканалу 112-Україна.


Співробітники перевірять кожний будинок в Донецькій області, щоб запобігти терактам і диверсії в регіоні. Такі "профілактичні заходи" вже провели в Красногорівці, Мар’їнці та Авдіївці. Обшуки триватимуть до лютого 2016 року, korrespondent.net

Він заявив, що співробітники СБУ провели профілактичні диверсійні і антидиверсійні дії з метою знаходження бойовиків і членів незаконних військових формувань (НВФ).

"Скажу, що в результаті перевірки було затримано близько 100 осіб, серед них — три особи підозрюються в незаконній діяльності у складі диверсійно-розвідувальних груп. Також одна людина підозрюється в причетності до діяльності іноземних спецслужб", — повідомив представник СБУ.

Він зазначив, що проведення подібних профілактичних заходів планується і в інших містах України, які перебувають в прифронтовій зоні.

"Операції триватимуть в тих місцях, де це необхідно для того, щоб зберігати дії законів України і цілісність нашої держави. Ми робимо все, щоб заходи мали превентивний характер, щоб профілактичні дії мали результат, і результат є — фактично у тих людей, які були затримані, було вилучено незаконну зброю", — повідомив Тандит.

Він уточнив, що за його інформацією, наразі затриманими залишаються троє осіб. "Більшість тих людей відпущені. Затримано кілька людей. Звичайно, щодо їхнього затримання будуть відкриті кримінальні провадження", — повідомив представник СБУ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що поліція перевірить кожен будинок у Донецькій області для вилову диверсантів, встановлення зниклих безвісти і самовільних поселень.

 

Поделиться:
Загрузка...