На Рівненщині завершилися бригадні тактичні навчання ФОТО

41

 На території загальновійськового полігону, що на Рівненщині, відбулися бригадні тактичні навчання з бойовою стрільбою мотопіхотної бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України.

mil.gov.ua

Упродовж п’яти діб підрозділи бригади відточували свою майстерність під час ведення оборонних дій, підготовки та проведення наступу, а також відпрацювали вихід із бою та відхід у район зосередження.

Окрім загальновійськових підрозділів були залучені й інші роди військ: артилерія, підрозділи протиповітряної оборони, армійська авіація та Повітряні Сили. Попри складні погодні умови, усі завдання були виконані. На завершальному етапі навчань підрозділи відпрацювали вихід з бою з практичною переправою через водну перешкоду по наведеному мосту та за допомогою плаваючого транспортера.

За навчаннями спостерігали начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко та командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Анатолій Пушняков.

Керівник навчання — командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Олександр Локота відмітив високий рівень підготовки підрозділів:

— Окремо хочу відмітити високий рівень підготовки артилерійських підрозділів та підрозділів зв’язку, які у всіх видах бою та складних метеорологічних умовах відмінно виконали бойові завдання.

mil.gov.ua

vk.com/mil_in_ua

Поделиться:
Загрузка...