Збільшилася кількість американських комплектуючих при будівництві військової техніки

18

 Державне підприємство «СпецТехноЕкспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром» забезпечує поставку захисних систем європейського виробництва для малого броньованого артилерійського катеру «Гюрза-М», виробленого «Заводом «Ленінська кузня» на замовлення Міністерства оборони України.

ukroboronprom.com.ua

Така комплектація катеру забезпечить ефективне відбиття атак противника та захист судна. В подальшому спецекспортер планує здійснити ще поставку таких систем для будівництва цілої серії МБАК.

Загалом протягом останнього року значно збільшилася кількість європейських та американських комплектуючих, що використовуються при будівництві військової техніки в Україні.

«Практично з нуля нам вдалося налагодити весь механізм імпортних операцій. Це дозволило провести імпортозаміщення російських комплектуючих на українських підприємствах, а також якісно модернізувати вітчизняні розробки та техніку. Високі технічні характеристики нового броньованого катеру є цьому підтвердженням», — зазначив директор підприємства-спецекспортера Павло Барбул.

МБАК «Гюрза-М» розроблений фахівцями ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування», що також входить до складу «Укроборонпрому». Він призначений для несення патрульної служби на прикордонних річках, озерах, лиманах, водоймах, зовнішніх рейдах і узбережних акваторіях морів. Розробка користується попитом на зовнішніх ринках та надходять на озброєння ВМСУ.

Нагадаємо, що «Укроборонпром» розпочав потужну програму імпортозаміщення російських комплектуючих для вітчизняного ВПК. Понад третину необхідних товарів підприємства Концерну вже виробляють самостійно. Для прискорення виконання відповідної програми, підписані Меморандуми про співпрацю з підприємствами восьми областей України та значно поглиблюється співпраця із західними країнами-партнерами.

Державне підприємство «СпецТехноЕкспорт» — одна із найбільших компаній-спецекспортерів України у складі ДК «Укроборонпром». Вона спеціалізується на експорті та імпорті новітньої зброї, військової продукції і технологій, а також техніки спеціального призначення. «СпецТехноЕкспорт» тісно співпрацює з вітчизняними підприємствами, науково-дослідними центрами, конструкторськими бюро, а також державними та приватними компаніями з більш ніж 30 країн світу.

Поделиться:
Загрузка...