Французькі експерти: На борту А321 могла вибухнути бомба

33

 Французькі експерти вважають найбільш достовірною версію умисної детонації вибухового пристрою на борту лайнера А321

lexpress.fr

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на L’Express.

"Через дві доби після трагічної авіакатастрофи російського Airbus над Синайським півостровом Єгипту її причини досі залишаються невідомими. Але (французькі) експерти вважають найбільш достовірною версію теракту після оприлюднення заяви "Ісламської держави" та попереднього аналізу решток літака", — зазначає видання.

Видання наголошує, що попри те, що "чорні скриньки" знайдені, єгипетська і російська влади відтягують момент оприлюднення будь-яких причини авіакатастрофи, водночас, російська компанія Metrojet, яка є власником літака, що розбився, пояснює катастрофу "зовнішнім впливом".

Французькі фахівці з питань тероризму на Близькому Сході наголошують на версії умисної детонації вибухового пристрою на борту лайнера.

Нагадаємо, що загони єгипетських рятувальників, що працювали на місці катастрофи російського літака авіакомпанії "Когалимавіа" на Синайському півострові, виявили тіла 175 загиблих.

Літак розбився на півночі Синайського півострова в 35 км від міста Ель-Аріш. Він зник з екранів радарів, перебуваючи на висоті 9,5 км.

Поделиться:
Загрузка...