Демонстрація сили: порівняння військових навчань Росії та країн НАТО

16

 Не можна залишити поза увагою зростання світового напруження, пов’язаного зі збільшенням кількості гарячих точок, де точаться бойові дії.

Водночас, дві надпотужні військові держави, США і Росія, постійно проводять навчання своїх бойових корпусів, таким чином демонструючи бойову могутність і можливі переваги в тому чи іншому збройному протистоянні. Радіо Свобода зібрала статистичні дані про кількість військових навчань НАТО і Росії та задіяного в них особового складу.

P.S. 

У Збройних Силах України реорганізовано 22 існуючі бригади та сформовано 12 нових військових частин, реформовано систему управління військами. Формується об’єднаний оперативний штаб, запроваджено та адаптовано комплексну систему підготовки штабів, яка наближена до стандартів НАТО з урахування досвіду АТО.

Проведено за рік 637 військових навчань, із яких 8 міжнародних, реформується система мобілізаційної підготовки та мобілізації. Сформовано понад 130 нових військових комісаріатів, створюється єдиний державний реєстр військовозобов’язаних.

Заступник Міністра оборони України Іван Руснак

Поделиться:
Загрузка...