Херсонщина та Миколаївщина стануть центром відродження ВМФ України

18

 Підприємства Херсонської та Миколаївської областей у кооперації з ДК «УКРОБОРОНПРОМ» стануть центром відродження військово-морського флоту України.

ukroboronprom.com.ua

Сторони також посилять обмін науково-технічним та виробничим потенціалом в рамках виконання програми імпортозаміщення комплектуючих для вітчизняного ВПК на заміну російським.

Про це йдеться у Меморандумі про розширення співпраці ДК «Укроборонпром» з підприємствами Херсонської та Миколаївської областей у рамках виконання державного оборонного замовлення та програм соціально-економічного розвитку, який сторони підписали 30 квітня.

«Херсонщина та Миколаївщина – регіони, які стануть опорними у відродженні українського флоту. Тут багато фахівців, які знаються на кораблебудуванні, в них це закладено майже на генетичному рівні. І ми маємо повністю використати цей потенціал, аби мати можливість, за необхідності, дати відсіч будь-якій агресії», – заявив Генеральний директор «УКРОБОРОНПРОМ» Роман Романов.

Співпраця Концерну і підприємств регіону збільшить його інвестиційну привабливість, допоможе створити нові робочі місця та забезпечить додаткові надходження до державного й місцевого бюджетів.

«Сьогодні дуже важливо об‘єднати виробничі зусилля Херсонської та Миколаївськоі областей. Ми повинні продемонструвати всій Україні нашу єдність та готовність допомогти нашому війську в боротьбі за свою державу», – зазначив губернатор Херсонської області Андрій Путілов.

У свою чергу, Губернатор Миколаївської області Вадим Меріков зазначив, що, завдяки проекту, ініційованому "УКРОБОРОНПРОМОМ", підприємства півдня отримають нові замовлення.

«Це не лише покращення економіки, а й робота на спільну справу – оборону України», – підкреслив він.

Нагадаємо, що «Укроборонпром» поглиблює співпрацю з українськими підприємствами, посилюючи внутрішню кооперацію вітчизняних виробників. Також, 10 квітня та 28 квітня керівництво Концерну досягнуло домовленостей з підприємствами Львівської та Тернопільської областей в рамках спільного виконання програми імпортозаміщення комплектуючих для українського ВПК на заміну російським.

Поделиться:
Загрузка...